Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FORD Kluczyki

13 Cze 2005 15:49 5251 16
  • Poziom 10  
    Witam.
    Czy można dorobić zapasowy kluczyk z immobilizerem do Forda nie posiadając klucza matki ?
    Może odezwie się ktoś z Podkarpacia.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 23  
    mozna tylko trzeba dobrze udokumentowac pochodzenie autka,no i oczywiscie tylko w autoryzowanej stacji
  • Poziom 13  
    masz przynajmniej kluczyk?kazdy co dorabia klucze samochodowe i wie co to jest immo to dorobi
  • Poziom 10  
    Witam.
    Samochód jest mój, trochę powagi, wiem że można w autoryzowanych stacjach ale w grę wchodzi wysoka cena.
    Psit mam i samochód i kluczyk ale trafiam na takich dorabiaczy kluczy co nie potrafią, dlatego szukam kogoś na Podkarpaciu co potrafi, dzięki za odzew.
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    blizej masz do rzeszowa czy krosna?Podaj wiecej danych o aucie,kluczyk do zakodowania od 120zl-180zl
  • Poziom 10  
    Witam.
    Do Krosna czy Rzeszowa; jedna droga /z P-śla/, ale częściej bywam w Rz-wie.
    A samochód to Fiesta 99-2000 r /model przejściowy/, 1,8 D, ABS,klima, centr. zamek, itp.
    Kupiłem go z jednym kluczykiem, gość miał mi dosłać drugi ale tego nie zrobił, a boję się że kiedyś moja kobieta jak to kobiety zgubi ten jeden.
    Dzięki pozdrawiam.
  • Poziom 30  
    Ja bym sie martwil zupelnie czym innym a mianowicie ze ci to autko sprzatna i tyle bedziesz widzial go i pieniadze z ubezpieczenia bo AC pewnie nie masz poniewaz kazdy ubezpieczyciel zada 2 oryginalnych kluczykow. Ja na twoim miejscu zmienilbym wszystkie wkladki w zamkach wlacznie z ta w stacyjce i tylko w ASO.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 14  
    wygląda to tak: jeżeli niemasz kluczyka matki to pozostaje Ci tylko serwis
    koszt w rzeszowie 150 zł i jakieś 10 - 15 min
    a koszt wkładek to jakieś 430 zł.
    Wiem bo mam mondeo i straciłem wszystkie kluczyki i właśnie w rzeszowie mi je kodowali. Acha nikt z dorabiaczy kluczyków nie zakoduje Ci nowych bez kluczyka matki wiem to z doświadczenia
    pzdr
  • Poziom 25  
    Witam
    Sprawa jest następująca mając kluczyk matki koduje się go pewną sekwęcją a bez tego kluczyka trzeba wyciągać eprom z immo i go przeprogramować rozpoznać nowy kluczyk.
    POZDRAWIAM
  • Poziom 13  
    Nie jest prwdą, że tylko serwisy koduję klucze FORDA. Poprostu nie trafiłeś do specjalistów w tej dziedzinie. Jeżeli straciłbyś nawet wszystkie klucze, nie ma problemu z dopisaniem do samochodu nowych. Stare klucze zostają wymazane z pamięci. Wszystko odbywa się przez gniazdo diagnostyczne. Czas potrzebny do zaprogramowania to około 15 min.
    Wiem, że do Warszawy daleko, lecz gdybyś był przejazdem - zapraszam
  • Poziom 11  
    witam Fiesta w tym roczniku nie posiada klucza matki ,nowa wychodzi z 2 kluczami.Jako matkę traktuje się posiadanie 2 sztuk kluczy pozdrawiam i raczej skorzystaj z ASO
  • Poziom 14  
    Przeciez Fiesta 2000r. nie posiada klucz matki, a klucz ma jaką zaslepke ?? CZERWONA CZY NIEBIESKA?? jesli niebieska to masz CRYPTO i koszt będzie wyższy, jesli czerwona to tak jak mówią zwykły JEDNOKODOWY (32cyfry) IMMOBILIZER
  • Poziom 19  
    Zaden problem odezwij się na pw to Ci pomogę
    a gumiś przestan opowiadać bzdury bo w tym roczniku immo jest w sterowniku silnika
  • Poziom 25  
    MarioRz nie byj taki do przodu bo ci z tyłu braknie to ze jesteś na mnie cięty to nie moja wina ale jaki by to nie było immo to zawsze mozna wpisać nowe kluczyki w eprom i gdzie masz tu jakieś bzdury.
    Gostek pomyśl zanim coś napiszesz albo jak będzisz chciał komuś dojeb**.
    POZDRAWIAM
  • Poziom 19  
    eeproma to może masz w tym golfiku 3 co go męczysz już dłuzszy czas a w fordzie takowo nie ma na zewnątrz przynajmniej w tych modelach, o wiele łatwiej jest to zrobić testerem i taniej. Piszę to tylko aby ludzi w potrzebie z problemem ostrzec od takich jak Ty co to niby wiedzą wszystko. Moja zasada jak coś nie wiem to nie odpisuję
  • Poziom 25  
    Niech bedzie że nic nie wiem i nic nie umiem ale te 19 osób którym pomogłem pewnie myśli inaczej ale ty jesteś najmądrzejszy nie robisz błędów ortograficznych jak ja wiem o tym wiem już to mówiłeś. Ciekawy jestem ile tobie zeszło by znaleźć odpowiedni wsad to tego immo jak byś miał tylko miejsce po pamięci czy po procku.
    POZDRAWIAM
  • Poziom 10  
    CHŁOPAKI CHŁOPAKI PEACE.
    DZIĘKI WSZYSTKIM ZA DOBRE RADY, PROBLEM MÓJ JUŻ ROZWIĄZAŁEM, KOSZT - 100 ZŁ KLUCZYK, 30 ZŁ WKŁADKA / CZERWONA BO TAKA MIAŁEM /
    A ROZKODOWANIE I ZAKODOWANIE OD NOWA / POPRZEZ GNIAZDO KOMPUTEROWE/ OK.150 ZŁ, TYLKO TRWAŁO TO TROCHĘ DŁUŻEJ NIŻ 15 MIN. BO OK. 3 GODZ. NO ALE MOŻE W M. MUNINIE MAJĄ WOLNIEJSZE KOMPUTERY, NO ALE WAŻNE ŻE JUŻ PO MOIM PROBLEMIE.
    JESZCZE RAZ WSZYSTKIM DZIĘKI I POZDRAWIAM