Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

volvo s70 2.5 tdi centralny zamek

14 Gru 2015 17:35 912 12
  • Poziom 7  
    Witam, czy jak usunę drut a zamiast niego dolutuje kabel od anteny to zwiększy się zasięg odbiornika?? volvo s70 2.5 tdi centralny zamek
  • Poziom 7  
    Bo mój problem polega na tym iż ten odbiornik działa tylko z odległości 0,5m od samochodu. niekiedy jest to denerwujące. A nie chciałbym zamieniać oryginału na jakieś no-name z neta.
    Myślałem też o myjce ultradźwiękowej ale w mojej okolicy nie spotkałem takich usług.
    Co zrobić aby zwiększyć zasięg tego odbiornika??
  • Specjalista od sprzętów RTV
    Baterie w pilocie sprawdzone? (wymienione)
  • Poziom 7  
    Tak baterie. Wymienione na maxell czy cos takiego. Sprawdzone u kolegi w innym volvo i działają z 4 pietra.
    Pokaż tego pilota (jeden czy dwa?) Popraw zdjęcie tego odbiornika pilota - jest mało wyraźne.
  • Poziom 7  
    zdjęcia sterownika innego nie mam bo jest w aucie a ciężko go wyjąć. Zdjęcia pilota z czy bez obudowy??
    I tak i tak.
  • Poziom 7  
    zdjęcia pilota volvo s70 2.5 tdi centralny zamek volvo s70 2.5 tdi centralny zamek
    Te piloty tak mają, że czasami gubią zasięg - dlaczego? konkretnej odpowiedzi nie znam, ale pomysł z umyciem (tylko) pilota jest dobry, bo znam przypadki, że ten zabieg im pomógł.
    Fabryka "mówi" że ich zasięg to do 5m i to w zasadzie powinno wystarczyć.
    Domyślam się, że drugiego pilota nie masz?
  • Poziom 31  
    Są mierniki poziomu emisji pilota, jak słabo nadaje to kup inny i przelutuj scalaka.

Albo jak biały człowiek zamontuj BX 10...... 60. Z zasięgiem 30m.
  • Poziom 7  
    Pilot drugi mam i jest tak samo. Spróbuję z tym myciem.
  • Poziom 7  
    niestety mycie nic nie dało. .Panowie jestem skłonny kupić sterownik. Lecz pod które kable podłączyć i czy alarm bd działał??