Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kuchenka Mastercook typ 3400

15 Gru 2015 13:41 1257 7
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie.Mam pytanie odnośnie kuchenki Mastercook, dokładnie chodzi o to,że piekarnik grzeje na maksa a temperatura na wyświetlaczu pokazuje ciągle 20 stopni .Jest to kuchenka Mastercook typ 3400 z zegarem elektronicznym z termostatem typ 313-50.Z tego co zdążyłem się zorientować to zepsuły się przekaźniki w tym zegarze.Proszę o potwierdzenie jeśli to prawda a może jest jakaś inna przyczyna.
    Pozdrawiam
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 10  
    Witam. Jeśli już to niedawno, jakieś 2 tygodnie temu naprawiałem takowy piekarnik. Winny okazał się termostat. Oryginał kosztował coś około 200 zł.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 2  
    Dzięki za podpowiedź,ale powiedz jeszcze gdzie ten termostat się znajduje
  • Specjalista AGD
    darodw1 napisał:

Ten termostat znajduje się w środku piekarnika i z całą pewnością nie kosztuje 200 zeta.
  • Poziom 10  
    skryn napisał:
    darodw1 napisał:

Ten termostat znajduje się w środku piekarnika i z całą pewnością nie kosztuje 200 zeta.

Faktycznie masz rację - oryginał kosztował 240 zł zamiennik ok 60 zł. Budowa ala termostat w lodówce. Pokrętło z przodu i kapilara prowadząca do tyłu, w okolicy grzałki wchodzi do środka. Mocowanie coś w rodzaju szyny.
    Masz racje Skryn - może pomyliłem MKT z SMD ale jeszcze wiem co robię. Znudzi Ci się mnie blokować :)

Tutaj termostat - dla autora tematu.

https://north.pl/karta/c080009r6-termostat-81380224-mastercook,714-CC-3394.html

Warto zadzwonić do "Mastrercooka" - Pani siedząca w domu pomaga w koordynacji zdobycia części. Ja mogę go sprowadzić - czas oczekiwania do 4 tygodni.
  • Specjalista AGD
    ZimTech Piotr Zimny napisał:
    Znudzi Ci się mnie blokować :)

To właściciel strony podejmie władną decyzję, a nie ja.
    Jak chcesz zabawę w kotka i myszkę, to nie zalogujesz się na tej stronie w ogóle. Chcesz?
  • Poziom 10  
    artfik napisał:
    Skąd taka cena termostat kosztuje do 40 zł moze chodzi o zegar sterujacy

To jest termostat gazowy ala lodówka. Wymieniałem takowy w piekarniku Mastercook. Nie dostałem oryginału ale Pani dobrała mi zamiennik. Kapilara była o 2 cm krótsza. Pomimo tego udało się go zamontować - na styk.