Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JAGUAR x type 2.5/2003r. - bezpiecznik

15 Gru 2015 22:01 1164 3
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich , Mam palący problem i brak mi już pomysłu na rozwiązanie , podczas jazdy zgasły mi światła drogowe z przodu i zapaliła czerwona kontrolka defektu układu napędowego ,. Znalazłem przepalony bezpiecznik F67 po wymianie przepala natychmiast po przekręceniu kluczyka . Co może być przyczyną i gdzie szukać . Proszę o wskazówki .

Może ktoś mi podpowie co to jest "transit relay"i "Tan Battery back-up sounder" nie mogę tego rozszyfrować i znaleźć w aucie a za to podobno odpowiedzialny jest bezpiecznik który sprawia mi kłopot . Przewertowałem całą instalację w samochodzie , nie znalazłem zwarcia . Postanowiłem użyć mocniejszych bezpieczników , do 15A przepalało natychmiast użyłem ostatecznie 30A , auto wróciło do normy bynajmniej pozornie. Bezpiecznik ani żadem z przekazników się nie grzeje . Jednakże nie jest to normalne , wciąż nie mogę dojść do tego za jakie urządzenia jest odpowiedzialny ten bezpiecznik, alarmu w aucie nie posiadam co do reszty brak mi pomysłów.
    Proszę o pomoc i wskazówki
  • Poziom 43  
    bonzmoto napisał:
    nie znalazłem zwarcia . Postanowiłem użyć mocniejszych bezpieczników , do 15A przepalało natychmiast użyłem ostatecznie 30A , auto wróciło do normy

Gaśnicę tez posiadasz przypuszczam.
  • Poziom 2  
    Przeogromne dzięki za wskazówkę , problem faktycznie tkwił w alarmie , zdemontowałem i w 15 min i elektryka wróciła do normy :D . Serdeczne dzięki . Zdrowych Spokojnych Swiąt i Wspaniałego Nowego Roku