Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kiano 8 intelect - uszkodzony windows

16 Gru 2015 18:56 2217 2
  • Poziom 6  
    Witam, jak w opisie, posiadam tableta kiano intelect 8 z windowsem 10, bylo z nim okey ale mulił i chciałem mu strzelić formata, co się okazało po sformatowaniu nie działał mi dotyk co było dziwne, po drugiej próbie cos się zwaliło i stoi mi na biosie tablet, to znaczy nie uruchamia komendy uruchomienia windows, nie czyta tez żadnej klawiatury od tamtej pory, a pendrive świeci, multimetrem również sprawdzane bylo, doradźcie coś bo nie mogę nawet reinstalować systemu
  • Poziom 43  
    Zanieś do serwisu, sam nic nie wskórasz.
  • Poziom 6  
    Nie odzywałem się nic w sprawie gdyż walczyłem z serwisem kiano, tak jak mi doradzano, oddałem go na gwarancję do serwisu niestety musiałem zapłacić gdyż otwierałem tableta wiec gwarancja nie działała już, i z tym sie zgadzam, natomiast jak mi przyszedł tablet to był zbity i musiałem go znowu oddać do serwisu, no i takk po ok miesiącu przyszedł mi tablet, i co się okazało memory flash padł i mi nowego wlutowali i zainstalowali windows 8,1 mimo iż na nim miałem 10, ale to nic mówię sobie lecz okazało sie że tablet nie miał aktywowanego systemu, a miedze digitizerem a lcd miałem grudki syfu, ponadto na cpu nie miałem radiatorka,, w sumie to była blaszka, za co byłem mocno zawiedziony na tą firmę, tak więc dziękuje za odpowiedzi. jeśli będziecie brać tablet to odradzam kiano, najgorszy serwis z jakim miałem do czynienia, to banda niechlujów którzy by wyłudzali chajs, dziękuje raz jeszcze ;).