Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy J1 - Nie mogę odblokować telefonu

16 Gru 2015 23:50 4107 7
  • Poziom 2  
    Witam,

wczoraj kupiłem sobie nowy Samsung Galaxy J1 z Androidem 4.4.0 i powiązanym kontem Google. Ustawiłem sobie hasło pin do ekranu blokady, lecz je zapomniałem. Na moim starszym androidzie była blokada na 30 sekund po 5 błędnych próbach i opcja odzyskania hasła przez konto google. Jednak telefon po prostu blokuje się po 5 próbach i nic, nawet po 55 próbach i 2 restartach. Liczę na pomoc. Przepraszam jeśli zły dział ale dopiero założyłem konto.

Pozdrawiam.

• Poziom 43  
    quest0 napisał:
    nowy Samsung Galaxy J1 z Androidem 4.4.0 i powiązanym kontem Google

Od kiedy to fabrycznie jest przypisane konto Google?
    quest0 napisał:
    Ustawiłem sobie hasło pin do ekranu blokady, lecz je zapomniałem

Tak od razu używając telefonu je zapomniałeś? Jakoś wierzyć mi się nie chce.
  • Poziom 2  
    Przypisałem sobie konto google, bo używałem go już prawie dwa dni. A hasło widocznie źle wpisałem bo mi się pomyliło potem, a po kilku próbach złamania pinu już kompletnie mi się hasła pomyliły. Kiedyś miałem Galaxy S2 i S3 a na nich po 5 złych próbach była opcja odzyskania hasła przez konto google lub jakieś pytanie, a teraz nawet nie mogę telefonu wyzerować bo jest od plusa.
  • Admin grupy GSM
    Hard reset lub nowy soft wgrać.
  • Poziom 2  
    Jak wykonać hard reset? Czy usunie to wszystkie dane? Czy usunie też dane z karty SIM i micro SD?
  • Admin grupy GSM
    Poszukaj w sieci jak to zrobić, dane wszelkie z telefonu będą usunięte. Karta sim oraz pamięci nie są potrzebne do HR.
  • Poziom 2  
    Czy stracę tak gwarancję? Dziękuję przy okazji za szybkie odpowiedzi.
  • Admin grupy GSM
    Nie stracisz, HR to normalna procedura.