Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Defro Delta Plus 16 - Kod do sterownika

18 Dec 2015 19:00 5115 3
  • Level 9  
    Witam posiadm kocioł Delta Plus 16 ze sterownikiem S3P. Potrzebuję do niego kodu do menu serwisowego. Przeszukałem internet ale nic nie znalazłem. Może ktoś go zna? Z góry dzięki za odpowiedź.

Dodano po 3 [godziny] 9 [minuty]:

OK już znalazłem na forum kod co prawda do innego kotła defro ale pasuje. Gdyby ktoś potrzebował to 5162
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 10  
    Witam ja właśnie mam zamiar kupić taki kocioł tylko 22kw , chciałbym się dowiedzieć jak się u ciebie ten kocioł sprawuje i czy jesteś z niego zadowolony
  • Level 9  
    Niestety nie jestem zbyt zadowolony ale może to wynikać z tego że moc pieca jest z mała do mojego domu. Piec jest mało pojemny a wziąłem i tak kilka kW mocniejszy niż w planach ale zbyt często muszę do niego dorzucać. Powiedzmy że jak zarzucę go do pełna o 22 to nie ma szans żeby się paliło chociażby do 6 rano. Czyszczenie go jest też dość problematyczne. W dodatku sterownik bez kodu serwisowego się w ogóle nie spisywał. Oryginalne ustawienia dobierały automatycznie poziomy nadmuchów itd. na podstawie wybranego paliwa (węgiel, miał, drewno), tylko że nie były w stanie utrzymać temperatury i tak w piecu w końcu gasło. Dopiero po wejściu menu serwisowe odblokowałem manualne ustawienia i teraz jest git. Ogólnie raczej nie polecam.
  • Level 10  
    Dzięki za odp , już zakupiłem inny piec Zębiec kwkd