Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

AT9100 UNITRA

13 Jun 2005 23:16 1627 8
  • Level 11  
    mam wzmacniacz at9100 i mam problem nastepujacy wymienilem wszystkie elka w plycie wzmacniacz i nie gra jeden kanal tak jak powinien dzwiek jest czysty ale nie ma wogole niskiego tonu bassow gra czysto wysokimi i srednimi tonamii ale wogole nie wydaje niskiego bassu co najlepsze potencjometr od basow tez nie dziala jak powinien i nie wiem dlaczego nigdy nie byl wymieniany a bas dodaje sie w odwrotnym kierunkuu czyli na -5 jest duzy bas a na +5 nie ma wogole :/ kto moze mi pomoc z gory dzieki
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 11  
    juz wiem jak to dziala jak mam dwie kolumny podlaczone to na ustawieniach basu
    -5 bass jest w lewej kolumnie
    +5 bass jest w prawej kolumnie
    a jak dam 0 to nie maa prawie wcale bassu w zadnej kolumnie czy to ma tak byc prosze pomozcie z gory dzieki
  • Helpful post
    Level 37  
    Odwróć(zamień) przewody w JEDNEJ kolumnie.
  • Level 11  
    niestety to nie pomaga w dalszym ciagu mam bas albo w lewej kolumnie albo w prawej -5 +5
    a jak dam na 0 po srodku to nie mam w zadnej :(
  • Level 37  
    Tobie radziłbym wrócić po własnych śladach...- obejrzyj miejsca, gdzie lutowałeś owe elka bo pewnie zrobiłeś sobie jakieś zwarcie; normalnie same sprzęty tak sie nie psują. A moze w miejsce BASS ktoś wstawil potencjometr M+N od BALANSu?
  • Level 11  
    kondensatory sa dobree zwarc nie ma aaaa potencjometrr od bassu jest orginalnyy taki jak byl bo widac po punktach lutowaniaaa niestety nie wiem juz co mam sprawdzac wydaje mi sie ze to cos bedzie wlasnie na tej plycie gdzie znajduja sie te potencjometryy
  • Level 30  
    ja bum sprobowal zamienic kabelki od odczepu w potencjometrze od glosnosci zmienic kanal L z P
  • Helpful post
    Level 19  
    Proponował bym sprwdzić ścieżki na płytce ,w tym modelu(szczegulnie ze schyłku produkcji) był stosowany dziadowski laminat który penkał w taki sposób że na oko jest to nie do zlookania. Kilka razy robiłem ten wzmachol i często ścieżki były popękane
  • Level 11  
    nie wiem czy peknieca na plycie moga spowodowac podzilenie niskiego tonu na kanal lewy lub prawyy do wyboruu a po srodku nie ma nic

Dodano po 2 [minuty]:

jest to dziwne uszkodzenie i nie wiem jak to wogole jest mozliwe zeby tak sie to wszytko pomieszalo wzmacniacz dostalem z jakiejs silownii i chcialbym go uruchomic sprawdalem juz chyba wszystkoo czy ktos ma moze jakis konkretny pomysł