Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Xperia T - Sony PC Companion - po aktualizacji program wiesza się

19 Gru 2015 18:32 918 3
  • Poziom 11  
    Co kilka dni podłączam telefon do komputera przez USB, aby zsynchronizować książkę adresową z Outlookiem. Robię to za pomocą programu Sony PC Companion. Co jakiś czas po uruchomieniu tego programu w celu synchronizacji danych, informuje on o aktualizacji i czeka na jej wykonanie. Zawsze to robiłem więc zrobiłem i dziś. Po wykonaniu aktualizacji niestety po kliknięciu "Kontakty" i kolejno "Synchronizacja kontaktów - rozpocznij" oraz "Synchronizuj kontakty bezpośrednio z moim telefonem przy pomocy kabla USB" po kliknięciu przycisku "Dalej" program ten wysypuje się - pojawia się komunikat, że przestał działać.

Sony Xperia T - Sony PC Companion - po aktualizacji program wiesza się

Odinstalowałem ten program, przeładowałem komputer, pobrałem go ze strony SONY i ponownie zainstalowałem. Po uruchomieniu znowu poinformował, że wymagana jest aktualizacja, więc ją wykonałem. No i problem nie ustąpił, ciągle program wiesza się w tym samym momencie.

Czy ktoś ma taki problem? Czy to jest problem z najnowszą aktualizacją programu SONY PC Companion?
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Bug programowy. Też mi wywala błąd.
  • Poziom 11  
    Jakże cieszy mnie Twoja odpowiedź. Już myślałem, że będę musiał przeinstalowywać system. No to pozostaje nam czekać na kolejną aktualizację, która miejmy nadzieję naprawi ten błąd.
  • Poziom 11  
    Dziś uruchomiłem PC Companion i przy kliknięciu na Kontakty program ten zainstalował sobie aktualizację, po której znów działa prawidłowo. :)