Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Edifier R1100 + Pioneer S-21W do laptopa

staszek00700 19 Gru 2015 22:41 1485 1
  • #1 19 Gru 2015 22:41
    staszek00700
    Poziom 2  

Witam wszystkich forumowiczów :)

Jak w temacie, czyli chciałbym podłączyć zestaw 2.0 Edifier R1100 do suba aktywnego Pioneer S-21W którego zamierzam kupić za miesiąc żeby uzupełnić bas w pokoju :D

Martwi mnie tylko to jak podłącze wszystko pod jedno wejście mini jack do laptopa...

Myślałem nad tym żeby kupić o taki oto kabelek

i użyć rozgałęziacza na dwa wejścia mini-jack, będzie to poprawnie grać? Jest to kabel mono więc nie wiem czy sub będzie grać poprawnie (tzn nie wykorzysta całej mocy? nie mam pojęcia...) Oczywiście wejście do suba jest na RCA, bynajmniej na takie wygląda na fotce:

Dodam jeszcze, że wejścia na kolumienkach Edifiera mają u mnie aktualnie dwa wolne miejsca (AUX)

Czy mogę podłączyć tam tego Pioneera? Jestem zielony więc proszę o wyrozumiałość :)

Proszę o pomoc, nie jestem ekspertem od spraw audio, dziękuję z góry za każdą pomocną odpowiedź :)

0 1
  • #2 25 Gru 2015 15:58
    staszek00700
    Poziom 2  

odświeżam posta.

Myślałem też, że mogę kupić do tego subwoofera i kolumienek zewnetrzna karte sound blaster x-fi surround pro 5.1 (pod usb) i wtedy podlaczyc to wszystko pod ta karte... i jakby zrobic z tego zestawu 2.1, pod wejscie C/SUB podlaczyc suba a pod RCA podlaczyc kolumienki... JAK MYSLICIE? :)

Poza tym wesołych świąt :)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo