Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Electrolux EWS11254EEU - Jak zrobić reset modułu?

20 Gru 2015 13:32 8541 3
  • Poziom 1  
    Witam,
    Posiadam pralkę Electrolux EWS11254EEU, która podczas prania przestała działać (prawdopodobnie z powodu przeciążenia). Nie wyświetla się żaden błąd na ekranie.

Identycznie wyglądającą usterkę miałem podczas okresu gwarancyjnego - przyjechał serwisant nacisnął kilka klawiszy i pralka zaczęła działać (niestety nie było mnie w domu więc nie wiem jakich to magicznych przycisków użył). W notatce zostawił tylko wykonane działania: reset modułu.

Przejrzałem kilkanaście postów o podobnej tematyce i niestety mój model jest nieco inny niż dyskutowane i żadna z instrukcji wejścia do menu serwisowego nie działa. Czy ktoś na pomysł/wiedzę jak do tego menu serwisowego wejść i taki reset wykonać?

W załączeniu dodaję zdjęcie mojego panelu przedniego, gdyby ktoś miał podobny model.

Dziękuję z góry za wszelkie odpowiedzi.
  • Poziom 9  
    Witam chcialbym się dowiedzieć czy Pan już wie jak się resetuje ta pralkę bo w mojej pralce też wyskoczył ten problem
  • Specjalista AGD
    andrzeejek23 napisał:
    bo w mojej pralce też wyskoczył ten problem

Czyli jaki problem? Bo autor wyżej nie wyłożył kwintesencji swojego problemu.
    Czy u Ciebie nie jest przypadkiem włączona blokada panela, ta ikonka kłódki?
  • Poziom 9  
    Pewnego razu podczas prania przestała prac w połowie prania i zaczęła cicho buczec Ale czas prania ubywal normalnie tak jak by prala.