Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Harman kardon AVR151 - Brak menu ekranowego OSD

przemol80 21 Gru 2015 22:25 1014 3
  • #1 21 Gru 2015 22:25
    przemol80
    Poziom 10  

Witam
    Posiadam Harmana AVR 151 podłączony po HDMI do tv nie ma obrazu menu. Gdy do tv podłączam się przewodem chinch w żółte gniazdo av in - video a do amplitunera monitor out, tv przełączam na av3 niestety cały czas mam "brak sygnału". Czy coś jeszcze trzeba ustawić w amplitunerze? Niestety instrukcja nic nie podaje

Pozdrawiam

0 3
  • #3 22 Gru 2015 07:45
    przemol80
    Poziom 10  

Dzięki ale instrukcje mam, kwestia podłączenia ampli aby mieć menu jest tam niejasno opisana Wczoraj siedziałem chyba z 32 godziny, resetowałem ampli i nic. Więcej ludzi ma z tym problem, tylko jak go rozwiąże to na pojawia się "problem rozwiązany temat zamykam" ale rozwiązania brak.
    Jeszcze mam pytanie czy w TV muszę podłączyć do AV IN (video) czy do COMPONENT IN (video Y)? Szczerze mówiąc podłączałem tak i tak ale na ekranie nadal brak sygnału. TV widzi że jest coś podłączone bo odszarza się wejście w menu telewizora, zapewne trzeba coś w ampli przełączyć - w jakim musi być trybie aby wyświetlało się menu ekranowe.
    Dodam że ampli podłączony jest dekoder kablówki po HDMI.
    Może ktoś ma taki amplituner i poprowadzi mnie krok po kroku?

Z góry dziękuje za wszelką pomoc

Pozdrawiam

0
  • #4 29 Gru 2015 00:22
    przemol80
    Poziom 10  

Witam

Sprawa rozwiązana w HK AVR151 menu ekranowe OSD jest dostępne po HDMI.
    W moim przypadku był problem z pilotem, który był od wzmacniacza stereo. Pilot wymieniony przez sprzedawcę i wszystko jest ok.
    Dla zainteresowanych:
    Wzmacniacz z kolumnami Monitor Audio MR4 gra MEGA !!! Jakość powalająca.
    Można zamknąć temat

Pozdrawiam

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo