Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hyundai Coupe 1997 rok jak zamontować centralny sterownik Cyklop c2

Dareczek05 22 Dec 2015 11:16 2931 6
    Dareczek05
    Level 9  
    Mam Hyundai coupe 97 rok 2.0 silnik 139 koni. Mój Hyundai coupe ma centralny zamek fabryczny tylko nie wiem jak podłączyć się pod kable od niego ja mam centralny z pilotem ten jest bez pilota . Mój centralny to Cyklop C2 już ma domykane szyb i inne bajery tylko nie wiem jak i do czego podłączyć bo sama instalacja do niego dużo kosztuje pomyślałem ze sam zamontuje proszę o pomoc z poważaniem Darek
  • Helpful post
    misiek-888
    Level 36  
    Z tego co pamiętam musisz dołozyć dodatkowy siłownik do lewych drzwi. Co do szyb to nieznam "Cykolopa" w jaki sposób steruje nimi. Komfortu w tym aucie nie ma do domykania robisz wcinki przy silnikach.
    Dareczek05
    Level 9  
    Ale centralny mam na dzwi kluczykiem przekręcam to lewe i prawe się zamykają potrzebuje schematu połączeń tego fabrycznego a dalej myślę że dałbym se radę

Dodano po 15 [minuty]:

Szyby mam elektroniczne
    misiek-888
    Level 36  
    misiek-888 wrote:
    musisz dołozyć dodatkowy siłownik do lewych drzwi
    Bo nie podłączysz do zamka sterownika.
    Dareczek05
    Level 9  
    Hyundai Coupe 1997 rok jak zamontować centralny sterownik Cyklop c2 tak wygląda mój sterownik od centralnego zamka bez pilota jak podłączyć go do centralnego z pilotem żeby działało zamykanie jak i otwieranie

Dodano po 14 [minuty]:

Hyundai Coupe 1997 rok jak zamontować centralny sterownik Cyklop c2 a to jego podłączenie ale jak dla mnie powinienem siłownik zamka na minusie rozdzielić i podłączyć na masę ale mam pytanie czy nie stracę centralnego zamka tego fabrycznego bo to jest fabryczny a chce podłączyć do niego Cyklop c2

Dodano po 10 [minuty]:

Siłowniki mam w lewych i prawych dżwiach a chce dołożyć tego Cyklopa zdjęcia podlaczeń wyglądają tak Hyundai Coupe 1997 rok jak zamontować centralny sterownik Cyklop c2

Dodano po 4 [minuty]:

Hyundai Coupe 1997 rok jak zamontować centralny sterownik Cyklop c2 a podlaczenie do centralnego tak zamka tak i wybrałem sterowanie siłowniki plus minus

Dodano po 2 [minuty]:

A gdzie do świateł i klapy
    misiek-888
    Level 36  
    Sterownik CZ jakiś dokładany 1 i 2 masz sterowanie masą. Spróbuj kontrolką zasterować. Pilot możesz podłączyć za pomocą schematu lewego górnego.
    Dareczek05
    Level 9  
    Z centralnym się uporałem ale gdzie podłączyć do świateł i domykanie szyb