Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hyundai Coupe 1997 rok jak zamontować centralny sterownik Cyklop c2

22 Gru 2015 11:16 2418 6
  • Poziom 9  
    Mam Hyundai coupe 97 rok 2.0 silnik 139 koni. Mój Hyundai coupe ma centralny zamek fabryczny tylko nie wiem jak podłączyć się pod kable od niego ja mam centralny z pilotem ten jest bez pilota . Mój centralny to Cyklop C2 już ma domykane szyb i inne bajery tylko nie wiem jak i do czego podłączyć bo sama instalacja do niego dużo kosztuje pomyślałem ze sam zamontuje proszę o pomoc z poważaniem Darek
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Z tego co pamiętam musisz dołozyć dodatkowy siłownik do lewych drzwi. Co do szyb to nieznam "Cykolopa" w jaki sposób steruje nimi. Komfortu w tym aucie nie ma do domykania robisz wcinki przy silnikach.
  • Poziom 9  
    Ale centralny mam na dzwi kluczykiem przekręcam to lewe i prawe się zamykają potrzebuje schematu połączeń tego fabrycznego a dalej myślę że dałbym se radę

Dodano po 15 [minuty]:

Szyby mam elektroniczne
  • Poziom 35  
    misiek-888 napisał:
    musisz dołozyć dodatkowy siłownik do lewych drzwi
    Bo nie podłączysz do zamka sterownika.
  • Poziom 9  
    Hyundai Coupe 1997 rok jak zamontować centralny sterownik Cyklop c2 tak wygląda mój sterownik od centralnego zamka bez pilota jak podłączyć go do centralnego z pilotem żeby działało zamykanie jak i otwieranie

Dodano po 14 [minuty]:

Hyundai Coupe 1997 rok jak zamontować centralny sterownik Cyklop c2 a to jego podłączenie ale jak dla mnie powinienem siłownik zamka na minusie rozdzielić i podłączyć na masę ale mam pytanie czy nie stracę centralnego zamka tego fabrycznego bo to jest fabryczny a chce podłączyć do niego Cyklop c2

Dodano po 10 [minuty]:

Siłowniki mam w lewych i prawych dżwiach a chce dołożyć tego Cyklopa zdjęcia podlaczeń wyglądają tak Hyundai Coupe 1997 rok jak zamontować centralny sterownik Cyklop c2

Dodano po 4 [minuty]:

Hyundai Coupe 1997 rok jak zamontować centralny sterownik Cyklop c2 a podlaczenie do centralnego tak zamka tak i wybrałem sterowanie siłowniki plus minus

Dodano po 2 [minuty]:

A gdzie do świateł i klapy
  • Poziom 35  
    Sterownik CZ jakiś dokładany 1 i 2 masz sterowanie masą. Spróbuj kontrolką zasterować. Pilot możesz podłączyć za pomocą schematu lewego górnego.
  • Poziom 9  
    Z centralnym się uporałem ale gdzie podłączyć do świateł i domykanie szyb