Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Colorofon c23b wymiary obudowy

23 Gru 2015 01:08 900 4
  • Poziom 4  
    Witam. Czy ktoś z posiadaczy tego cuda byłby w stanie podać wymiary? Chciałbym zrobić replikę, być może kiedyś kupię "oryginał" ale mam akurat zrobiona płytkę i chciałbym to wykorzystać.
  • Poziom 13  
    Hey
    To chyba to ustrojstwo Colorofon c23b wymiary obudowy
    Colorofon c23b wymiary obudowy
    Zasilanie z sieci 220 V / 50 Hz
    Pobór mocy 15 W
    Żarówki 12 V / 5 W
    Wymiary 330 x 125 x 160 mm
  • Poziom 4  
    Dziękuję bardzo. Swego czasu widziałem schemat wraz z wymiarami. Schemat znalazłem lecz wymiarów nie. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Dodano po 3 [minuty]:

Gdyby ktoś mógł zrobić jeszcze wymiary frontu byłbym wdzięczny.
  • Poziom 13  
    Hey
    Z tego co kojarze to byly przynajmniej dwa modele o tych oznaczeniach i podobnych wymiarach z tym ze w tym z zastosowaniem aluminiowej plyty czolowej w pionie czyli gora i dol byla na rowno z pudlem a boki lewy prawy mialy ranty po jednym milimetrze Wymiary (szer×wys×gł): 328×125×153mm (bez potencjometrów) Colorofon c23b wymiary obudowy
    Mam taki w Polsce ale dzis juz jest za pozno aby mi ktokolwiek zmierzyl ile wystaje plyta czolowa po brzegach ale o ile pamietam to byl to niewielki rancik co by sie zgadzalo porownujac te dwa modele i i ch wymiary :D
  • Poziom 4  
    Chodzi mi właśnie najbardziej o długość, mam w planach zamiast kolorowych filtrów założyć płytki z ledami.wydaje mi się czy te szkiełka mają średnicę 8cm?