Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Inne] jak najlepiej podłączyć kino Philips LX3900SA i TV Samsung UE55F6800SS

kamilz.ndm 25 Gru 2015 18:49 747 3
  • #1 25 Gru 2015 18:49
    kamilz.ndm
    Poziom 2  

Witam
    proszę o radę jak najlepiej podłączyć kino Philips LX3900SA i TV Samsung UE55F6800SS mam jeszcze tuner z Vectry 3830CD połączony z TV przewodem hdmi.

0 3
  • Sklep HeluKabel
  • Sklep HeluKabel
  • Pomocny post
    #3 25 Gru 2015 19:31
    leszekpo59
    Poziom 27  

Witaj. Kino oraz dekoder Vectry do TV połączyłbym przewodami HDMI:
    Dodatkowo z dekodera VECTRY podałbym sygnał cyfrowy audio. Jednak w związku z tym, że dekoder ma wyjście cyfrowe SPDIF ( do takiego przewodu ):
    a kino ma wejście sygnału cyfrowego COAXIAL (tego typu przewód):
    należy poprzez zewnętrzny konwerter dopasować połączenie tych urządzeń. Wygląd przykładowy takiego konwertera ma poniżej:
    Proszę jednak w przypadku skorzystania z mojej sugestii w tym temacie i nabyciu wspomnianego konwertera zwrócić uwagę, na oznaczenia poszczególnych gniazd w konwerterze, ponieważ są dwa rodzaje, w zależności od tego, jakie gniazdo jest na wyjściu z dekodera a jakie na wejściu w kinie domowym.Pozdrawiam.

0
  • #4 25 Gru 2015 20:41
    kamilz.ndm
    Poziom 2  

A zajrzałeś choć do specyfikacji urządzeń? Wiesz jakie wejścia/wyjścia posiadają? Na 100% jest opisane a nawet potrafią narysować.
    Ja nie będę szukał i czytał co ma jakie wejścia/wyjścia za CIEBIE.

To nie szukaj, nikt Ciebie do tego nie zmusza.
    Proszę tutaj o fachową pomoc ponieważ nie nie znam się na tym wogóle.
    Jeżeli nie masz ochoty mi pomóc to nie zaśmiecaj mojego tematu!!!

-1