Witam, mam problem z piecem Vailant ęcotec plus, pojawia się kod F61 czy może ktoś coś pomóc bo z kodów serwisowych wynika że zapowiadają się duży finansowe kłopoty. Kocioł ma moc 46kW.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamModerowany przez piracik:3.1.9. Nie ironizuj i nie bądź złośliwy w stosunku do drugiej strony dyskusji. Uszanuj odmienne zdanie oraz inne opinie na forum.
wujektrzysiek napisał:Kolejny "serwisant" doskonale znający usterkę, któremu żal ściska dupę że tysiąc zł przeszło koło nosa.
pzt121 napisał:
I jeszcze jedna rzecz - mianowicie do tych ścieżek na płycie jakiekolwiek podejście bez lutownicy precyzyjnej byłoby raczej trudne/ o czym nikt wcześniej nie pisał - no i trochę się "napociłem".