Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak włączyć Bluetooth w radiu blow avh 8980?

26 Gru 2015 11:49 5196 8
  • Poziom 6  
    Witam.
    Proszę o pomoc..
    wszystko w radiu działa ale nie mogę sobie poradzić z włączeniem bluetootha w radiu Blow avh 8980. Telefon go nie wyszukuje i na ikonkę na wyświetlaczu też nie można "zejść" :-(
  • Poziom 18  
    Klawisz mode na pilocie powinien wprowadzić na tryb bluetootha
  • Poziom 6  
    Spokojan dziękuję za podpowiedź aczkolwiek jak wejdę w pilocie w MODE wyświetla mi się 6 ikonek, miedzy innymi bluetootha ale ikonka jest w drugim rzędzie i tam nie umiem zejść ...jest usb,sd i bluetooth jeżeli podłączę usb to zejdę na tą ikonkę jak jest karta sd też ale niczym, zadnym przyciskiem nie wejdę na ikonkę bluetootha. Czy ja robię coś źle czy poprostu coś nie działa? :-(
  • Poziom 18  
    Pewnie strzałeczkami ma pilocie i enter ale to tylko domysł czytaj instrukcję obsługi tam powinno być opisane
  • Poziom 6  
    W tym rzecz że żadne strzaleczki, niczym nie da się na "jechac" na ikonkę, a instrukcja obsługi jest bardzo uboga a o bluetooth to już nic nie napisali 😥ale dziękuję za dobre chęci pomocy 😊
  • Poziom 18  
    Niektóre modele mają ekran dotykowy a więc jeszcze tak ,wywołaj mode i dotknij na ekranie ikonę bluetootha nic nie szkodzi spróbować.
  • Poziom 6  
    Dziękuję bardzo za próbę pomocy.
    Zamykam temat okazało się że w radiu jest uszkodzony bluetooth. Wymienię na nowe i zobaczymy co będzie 😁
  • Poziom 1  
    Witam, ja też kupiłem ciosem radiowej AVH 8980 i mam ten sam problem z Bluetooth, a nawet ustawienia wyświetlania. Wrócę z powrotem do sklepu i poprosić o nowe. Jak ci maszerowali już masz nowy i wszystko działa? Dziękuję za odpowiedź.
  • Poziom 1  
    Witam. I ja mam ten sam problem ;/ Oddaje, badziew !