Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Belarus 920/920.2 - Jaki ładowacz czolowy

27 Dec 2015 21:01 1332 4
  • Level 19  
    Witam wszystkich.
    Przymierzam się do zakupu ładowacza czołowego. Zakres cenowy okolo 15 000 tysięcy brutto (ładowacz, joystick, osprzet chwytak do bel. Jeśli wystarczy to łyżka). Bez rodzielacza bo większość jest wpinana pod pompę. Standardowo 3 sekcyjny.
    Ładowacz będzie używany do ładowania bel (około 100-200 rocznie), do ładowania obornika dwa razy w roku i drobnych prac przy łyżce.
    Jakie modele polecacie?
    Słyszałem że belarus 920/920.2 ma sklonność do pękania przy skrzyni od tura. Polecacie wzmocnienie? (producent proponował ładowacz wzmocnienie ale drogie i delikatne w wykonaniu)

Pozdrawiam Dzony.
  • Helpful post
    Level 10  
    Witam. Mój klient posiada na 952.2 tur pol mot tur 6 (Biedaszki) i sprawuje się znakomicie a wcześniej pracował na mtz82 także bez problemów aczkolwiek jest wyposażony we wzmocnienia przenoszące częściowo ciężar na tylną oś ciągnika.
  • Level 19  
    Też słyszałem o takim rozwiązaniu. Producent (belarus) proponował mi wzmocnienie za ponad 4 tyś netto a jest to tylko "szyna". Jeśli można wiedzieć jaka była jego cena? Jaka nośność? 3 sekcyjny?
    Pozdrawiam.
  • Level 10  
    Witam. Nośność nominalna 1650kg 3sekcyjny joystick a te wzmocnienia w tym turze były wykonane z pręta kwadratowego 60x60.
  • Level 19  
    Witam, znajomy jest przedstawicielem handlowym jednej z firm i wycenił mi ładowacz
    HYDRAMET X-treme 1, cena brutto prawie 20 tyś. Jednak w cenie jest dodatkowo montaż, amortyzator, joystick i rozdzielacz.

udźwig nominalny 1600
    udźwig maksymalny 2100
    wysokość podnoszenia 3550
    Co myślicie?
    Jakieś opinie?