Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Plamy TV Samsung UE32H5000

27 Gru 2015 21:28 987 5
  • Poziom 7  
    Witam, niedawno nabyłem TV w sklepie RTV Euro AGD. Jest to Samsung UE32H5000, który służy mi głównie jako monitor do komputera. Niedawno zauważyłem, że w trakcie gdy na ekranie przeważa jedna barwa (przede wszystkim rzuca się w oczy na białym tle) ujawniają się plamy, które nie są brudem, którego można pozbyć się zwykłą ściereczką z mikrofibry. Co to może być i jak sobie z tym poradzić? Gdzieś przypnę zdjęcia.

PS. Nie chodzi mi o paski, bo to wynik robienia zdjęcia, ale o te odciski palców i dziwny wzorek u dołu telewizora

Plamy TV Samsung UE32H5000 Plamy TV Samsung UE32H5000
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Kolego, dzwoń na infolinie samsunga, zgłoś problem, to jest kurz który jest zasysany przez otwory wentylacyjne, matryca do wymiany.
  • Poziom 7  
    intenso napisał:
    Kolego, dzwoń na infolinie samsunga, zgłoś problem, to jest kurz który jest zasysany przez otwory wentylacyjne, matryca do wymiany.

A czy matryca może całkowicie się zepsuć od tego? Pytam ponieważ te plamy nie są jakoś bardzo denerwujące i niezbyt mi przeszkadzają.
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Nic sie nie popsuje, ale wymienia Ci na gwarancji, i podobno serwisanci któreś otwory wentylacyjne zaklejają aby kurz nie wchodził.
  • Poziom 7  
    intenso napisał:
    Nic sie nie popsuje, ale wymienia Ci na gwarancji, i podobno serwisanci któreś otwory wentylacyjne zaklejają aby kurz nie wchodził.

Dzięki za pomoc, na dniach zdecyduję co ostatecznie zrobię. Może za parę dni oddam, jak będę miał trochę mniej czasu na obijanie się w domu, bo póki co szkoda zostać bez "monitora" w trakcie wolnego.
  • Poziom 39  
    Oni nie zabierają tv, przyjeżdża do domu i na miejscu wymienia matryce serwisant.