Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

radio samochodowe z SD wybór

28 Gru 2015 07:37 750 1
  • Poziom 8  
    Poszukuję radia do skody Octavii. Dzwiękowo nie potrzebuję niczego specjalnego bo w samochodzie raczej słucham książek i wiadomości lub puszczam dzieciom bajki czytane. Natomiast funkcjonalnie mam już większe wymagania i tutaj zaczyna się problem. Dodatkowo nie chce by radio miało zbyt agrNa razie skłaniam się ku raczej stonowanemu wyglądowi (z tej racji nie bardzo podoba mi się JVC).
    Na razie stawiam na:
    Kenwood KDC-BT92SD
    BLAUPUNKT BARCELONA 230

ale może ktoś poleci inne radio.

Co jest dla mnie ważne:

1. Sposób sortowania plików z USB/SD (najlepiej możliwość wyboru lub alfabetycznie - bardzo nie lubię najpopularniejszego - po dacie. Ostatecznie zostaje układanie plików przez KENWOOD Music Editor lub inny program, tak robię też obecnie przy SONY ale gdybym mógł mieć to bez dodatkowej zabawy w ustawianie plików w odpowiedniej kolejności do grania itd. byłoby to dla mnie wielce korzystne. O ile jednak udało mi się ustalić to zarówno SONY, BLAUPUNKT i PIONIER stosują ten typ sortowania, nie mam pewności czy w KENWOOD, ALPINE i JVC też tak jest we wszystkich modelach.

2. Czytanie plików z karty SD (koniecznie!)

3. Możliwość podłączenia przez USB telefonu z Androidem tak aby można było odczytywać pliki (czyli używać go jako pamięci masowej) i jednocześnie ładować telefon

4. Bluetooth do rozmawiania przez telefon (dodatkowym atutem obsługa książki telefonicznej) z mikrofonem

5. Zdejmowany panel

6. Miłym dodatkiem byłby pilot oraz możliwość współpracy z pilotem na podczerwień
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    KDC-BT92SD ma pięcio-liniowy wyświetlacz wiec przebija w komforcie poruszania się po folderach i mp3.