Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaką kuchenkę gazowo-elektryczną wybrać ?

adriaanos88k 28 Dec 2015 14:15 1056 0
    adriaanos88k
    Level 19  
    Witam serdecznie :) Jako że moja stara kuchenka kończy żywot, postanowiłem zakupić coś nowego. Przeglądając tematy zdecydowałem się na Elektroluxa, lecz z tego co czytałem, lepiej zakupić tego produkowanego w Niemczech, aniżeli tego z Włoch. Lecz nie znalazłem nigdzie jak je odróżnić. Interesują mnie kuchenki o szerokości 50 cm, mile widziane funkcje tych które podam poniżej, kuchenka będzie używana z butlą, jeśli ma to jakieś znaczenie. Podaje modele które wstępnie wybrałem :
    EKK54552OX
    EKK54553OX
    EKK54554OX
    Szukam coś najlepiej w tych pieniądzach (do 1000 zł), kuchenki które podałem są do siebie bardzo podobne, lecz mają pewne różnice i funkcje które chciałbym aby ktoś mi objaśnił, a mianowicie :
    1. Barwa płyty grzewczej: w dwóch stal nierdzewna, w jednej srebrny - czy różnica polega tylko na kolorze ?
    2. Programator : w dwóch elektroniczny, w jednej mechaniczny. Na czym polega różnica ? Jaki jest lepszy/trwalszy ?
    3. Jak sprawują się zapalarki w pokrętłach ? Napisane jest że wystarczy przekręcić gałkę aby uzyskać płomień.
    4. Jedna z wymienionych ma tryby "rozmrażania" i "pizza", co prawda nie ta najdroższa, ale czy jest to przydatne ?
    Bardzo prosił bym o szybką pomoc, gdyż z braku czasu, zakupu chciałbym dokonać jeszcze w tym tygodniu, Pozdrawiam.