Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaką kuchenkę gazowo-elektryczną wybrać ?

adriaanos88k 28 Dec 2015 14:15 1035 0
    adriaanos88k
    Level 19  
    Witam serdecznie :) Jako że moja stara kuchenka kończy żywot, postanowiłem zakupić coś nowego. Przeglądając tematy zdecydowałem się na Elektroluxa, lecz z tego co czytałem, lepiej zakupić tego produkowanego w Niemczech, aniżeli tego z Włoch. Lecz nie znalazłem nigdzie jak je odróżnić. Interesują mnie kuchenki o szerokości 50 cm, mile widziane funkcje tych które podam poniżej, kuchenka będzie używana z butlą, jeśli ma to jakieś znaczenie. Podaje modele które wstępnie wybrałem :
    EKK54552OX
    EKK54553OX
    EKK54554OX
    Szukam coś najlepiej w tych pieniądzach (do 1000 zł), kuchenki które podałem są do siebie bardzo podobne, lecz mają pewne różnice i funkcje które chciałbym aby ktoś mi objaśnił, a mianowicie :
    1. Barwa płyty grzewczej: w dwóch stal nierdzewna, w jednej srebrny - czy różnica polega tylko na kolorze ?
    2. Programator : w dwóch elektroniczny, w jednej mechaniczny. Na czym polega różnica ? Jaki jest lepszy/trwalszy ?
    3. Jak sprawują się zapalarki w pokrętłach ? Napisane jest że wystarczy przekręcić gałkę aby uzyskać płomień.
    4. Jedna z wymienionych ma tryby "rozmrażania" i "pizza", co prawda nie ta najdroższa, ale czy jest to przydatne ?
    Bardzo prosił bym o szybką pomoc, gdyż z braku czasu, zakupu chciałbym dokonać jeszcze w tym tygodniu, Pozdrawiam.