Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat b5!!!

14 Cze 2005 20:17 3064 2
  • Poziom 16  
    Pilniue potrzebuje dowiedzieć się jak zarejestrować sterownik drzwi kierowecy? Po naprawie więzki ( nie działał moduł komfortu bo zalała go woda) uruchomiłem vaga i ożywiłem moduł okazało sie że nie ma komunikacji z drzwiami (zgniły połączenia kabli kabli w wiązce|) po reanimacji wiązki wszystko ożyło oprócz szyby drzwi kierowcy zamiast zamykać się to po jakimś czasie sie otwiera (na odwrót w stosunku do szyby pasażera i zacina sie) tak samo nie świeci dioda zamknięcia zamków Po takich próbach komp pokazuje usterke sterownika drzwi lewych ) O co chodzi?
  • Poziom 2  
    Witam
    widzę że jest Pan już wprawiony w walce z zamkiem w B5. Ja dopiero tydzień temu kupiłem. Problem mam też z zamkiem od str kierowcy, działa chyba losowo. raz zamyka wszystko, raz tylko swoje drzwi, rzadko szyby, rzadko dioda. Z innych zamków jest OK. Może jest na to rada. Może ma pan jakiś schemat instalacji ele centralnego zamka i domykania szyb. Chciałbym to podłączyć pod pilota.
    Pozdrawiam
    twycz(malpa)wp.pl
  • Poziom 16  
    cha tu jest problem zamki są połączone szyną can i komunikują się modułem komfortu pod siedzeniem kierowcy! Ja podłączyl;em sie pod wiązke klapy tylnej ( jest domykanie szyb!!) ale nie pamiątam kolorów kabli, znalazłem je obok komputera od skrzyni biegów pod siedzeniem pasażera, ale pewnie idą do modułu komfortu jeden z nich musi być kluczowany przez rezystor 100ohm chyba do masy zeby działało zamykanie szczegółów nie pamietam dawno to było!