Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośniki do 300zł - użytek domowy.

lemos96 28 Gru 2015 17:13 648 4
  • #1 28 Gru 2015 17:13
    lemos96
    Poziom 5  

Witam, otóż mam 300zł do zagospodarowania na głośniki.
    I stąd moje pytania. Wole sięgnąć po wasze porady niż kupować coś na ślepo.
    Więc tak, są różne opcje, np kupić wieżę audio i wtedy też podłączać ja do komputera, czy np kupić zestaw głośników z subwoofer, lub ew 3 opcja kupić subwoofer i oddzielnie jakieś głośniki. Jestem zielony kompletnie w tej sprawie.
    Nie jestem jakiś wymagający, ale zależy mi na czystym basie i dźwięku. Do normalnego użytku komputerowego (muzyka, gry, film). Więc proszę o jakieś wskazówki.

Moim faworytem jest Genius SP-HF1800A który wszyscy polecają. Co sądzicie?
    Ew. myślałem też nad JBL Charge 2 taki bajerek by mi się przydał też na treningu więc miałbym go jako wielofunkcyjny sprzęt, ale nie wiem jak się sprawdza w użytku domowym?

BTW Ewentualnie jeszcze jeżeli znacie mega dobre słuchawki w tej cenie 300zł które można byłoby śmiało kupować. Może i nie zastąpią głośników, ale żeby ten dźwięk i bas był mega dobry :D

0 4
  • #2 28 Gru 2015 18:56
    indianin11
    Poziom 21  

Jeśli chodzi o słuchawki to ze względu na Twoja "basolubność" polecam SuperLux HD681 EVO MK2 ,dołu na pewno nie zabraknie. Co do głośników to zwróć uwagę na JVC S-66, bardzo fajnie grające i niedrogie, do tego sub aktywny i to wszystko do wzmacniacza. Oczywiście przekracza to kwotę 300zł, ale warto poczekać, dozbierać i cieszyć się dobrym dźwiękiem niż pchać się w głośniki komputerowe.

0
  • #3 28 Gru 2015 19:19
    Tom20
    Użytkownik obserwowany

Ja mam i bardzo polecam głośniki Genius SP-HF1800A. Grają bardzo specyficznie jak na głośniki.

0
  • #4 28 Gru 2015 19:22
    lemos96
    Poziom 5  

Nieźle to brzmi, ale tak jak mówisz jeszcze trzeba dokupić to i to i wychodzi suma 2 a nawet 3 razy większa niż podałem. Mieszkam w takim mieszkaniu gdzie obok mam niestety sąsiadów wiec nie chce ich też denerwować za bardzo :D Jednak jeśli głośników nie polecacie za tak niską cenę to wolę zakupić jakieś lepsze słuchawki. Te co podaleś wyglądają spoko, lecz chciałbym jeszcze żeby się wypowiedzili inni.

Ps. przydała by się też jakaś karta dźwiękowa czy taka zintegrowana Realtek ALC-892 da rade?

0
  • #5 29 Gru 2015 09:15
    Tom20
    Użytkownik obserwowany

Ja polecam głośniki manta mm 1950 monster mam takie i bardzo polecam. Po pięciu latach zaczęły mi wyciszać lewy głośnik, ale prawy działa. To pewnie chodzi o stereo. Rozwarzam nad kupnem wieży daewoo AMI-710R koszt to ok. 200 może 250zł.

0