Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ESET/KASPERSKY - Eset smart secirity czy Kaspersky interet security

MICHAŁ6201 29 Gru 2015 13:06 729 3
  • #1 29 Gru 2015 13:06
    MICHAŁ6201
    Poziom 16  

Witam

Wiem że temat często pojawiał się na elektrodzie, ale jak wiadomo programy często się zmienią.

Stoję przed wyborem pomiędzy antywirusem do domowego użytku pomiędzy Eset smart security v8 lub v9, a Kaspersky internet security 2016.

Zainstalowałem wersję próbną najnowszego Kaspersky-ego i zauważyłem, że zapisuje wszystkie odwiedzane strony, wyłączyłem ta opcję w ustawieniach, ale czy on to wysyła i tak gdzieś to nie wiem. Włącza mu się też skanowanie w bezczynności. Wyłączyłem tą opcję, bo gdzieś wyczytałem że nie nie jest to zbyt zdrowe dla dysków SSD, ale i tak po chwili bezczynności zaczął skanować.

Jakie Wy macie doświadczenia z tymi antywirusami i co polecilibyście z tych dwóch wyżej wymienionych.

0 3
  • #2 29 Gru 2015 14:15
    MARCIN.SLASK
    Specjalista AGD

Ja od siebie polecam G Data Total Protection. Warto się z kimś dogadać, by kupić licencję na 2 - 3 PC. jak się dobrze poszuka, to w promocji można mieć 3PC / 3 lata i wtedy rok wychodzi w okolicach 25-28zł/ os i to w wersji BOX.

0
  • #3 29 Gru 2015 20:48
    MICHAŁ6201
    Poziom 16  

Interesują mnie tylko te dwa antywirusy podane w tytule.
    Po dwóch dniach użytkowania Kaspersky-ego zauważyłem że już ma problemy z wtyczkami w Firefox. Dziwne, ze najnowsza wersja tego oprogramowania nie potrafi współpracować z Firefoksem.

Nikt więcej nie wypowie się w tym temacie?

1
  • #4 28 Mar 2016 18:43
    MICHAŁ6201
    Poziom 16  

Wybrałem jednak Nod Eset Smart Security.

Wszystkim dziękuję za wzięcie udziału w dyskusji.
    Temat do zamknięcia.

0