Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki Tv Led 48-55 z najlepszą czernią i inputlagiem ?

jorket 30 Gru 2015 17:43 648 1
  • #1 30 Gru 2015 17:43
    jorket
    Poziom 8  

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 15m2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-3
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? głównie na wprost
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? docelowo stać ewentualnie w przyszlosci wisiec
    6. Jak słońce świeci w pokoju? prosto na tv ale mam granatowe rolety
    7. Jaki masz obecnie telewizor? plazma panasonic g30, lcd samsung eh5300
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał?
    - fajnie jakby mial wbudowane wifi, wbudowana kamerke do skype ale to rzadkosc, odtwarzal wiele formatow kodekow z filmami na usb, fajnie jakby odtwarzal tez napisy bo calkiem inaczej sie oglada zagraniczne produkcje z oryginalnym glosem bez polskiego lektora
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? kablowka osiedlowa dvb-t
    10. Jakie urządzenia? okazyjnie pendrive, smartfon, laptop, moze xbox
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? kilka glownie nocne seanse
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? chyba blyszczaca daje lepszy kontrast ? wiec taka bym wolal Matryca na pewno VA ze wzgledu na czern i minium natywne 100hz
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? filmy, wiadomosci, gale boksu
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? zdecydowanie, chociaz nie mam na mysli raczej przegladarki
    15. Czy zamierzasz grać w gry - raczej nie
    16. Preferencje co do marki? samsung, lg, panasonic, philips, sony
    17. Preferencje co do wielkości? 48-55
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? brak płynności w codziennym funkcjonowaniu, brak czerni przy nocnym seansie co nie pozwala mi sie w 100% wczuc w fabułe tylko skupiam sie na tym ze mam nie do konca idealny tv
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorami
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? ok 3tys ale moglbym naciagnac
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? bez 3D chyba ze daja w gratisie i 4k tez :)

Witam drogich elektrodowiczów :)

Brzuchy pełne po świętach ? To zachecam do zrzucenia paru kalorii stukajac w klawiaturke swoje doswiadczenia i mądrości zebrane w mijajacym juz roku :)

A wiec, glowny dla mnie aspekt a raczej kilka to jak najlepsza czerń moj obecny panas g30 ma bodaj 0,03 cd/m2 nie wiem czy po tych wynikach mozna miarodajnie ocenic wyglad czerni w flmach? i jak sie do tego wyniku tv sprzed kilku lat maja dzisiejsze "lepsze" tv w technologii lcd ?

Kolejny aspekt to skala/roznorodnosc kolorów ponoc tu jest roznie pomimo tej samej technologii, niski input lag

Co do rozmiaru to chyba dopiero 55 tak na prawde robi na mnie wrazenie, ale zauwazylem ze jest przepasc w cenie pomiedzy 50 a 55 cali skad to sie bierze ? aktualny moj tv plazmowy ma 42 cala a ze mam nienajlepszy wzrok to dla mnie jest za maly :)

Nie wiem jaki smart jest najlepszy tizen samsunga czy webos 2.0 lg ? Podobno w lg strasznie wolno przerzucaja sie programy tv a to by mnie irytowało, chce wydać jak najmniej bo wiadomo dzisiaj sprzet jest jednorazowy technologia szybko sie starzeje z gwarancja jest roznie..

Android philipsa tez ponoc do rakiet nie nalezy.. Wiem po tym jak chodzi smart w samie eh5300 ze wole nie miec wcale smarta niz tak mulącego! Bo na uspokajacze bym nie wyrobił Tak samo nie lubie wolnych komputerow smartfonow etc. czas to zdrowie psychiczne i pieniadz :) Na koniec wesołego wskoku do 2016 roku :)

• #2 31 Gru 2015 16:28
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Za 3 tyś otrzymasz Philipsa 50PFH6550 lub Sony 50W755
    To są modele na matrycy natywnej 100Hz.
    Android - poczytaj dzisiejsze wpisy forumowiczów tych co kupili.
    Działa bardzo dobrze pod warunkiem że potrafisz go obsługiwać.
    Wiele osób nie potrafi i zwalają zamiast na siebie , na telewizor.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME