Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

regeneracja tuszu EPSON C60

RobertW75 15 Jun 2005 02:12 1460 1
    RobertW75
    Level 10  
    ostatnio kupilem na allegro tusz w pojemnikach do samodzielnego napelnienia lecz niestety po zalaniu,zresetowaniu kardrizy i wlaczeniu pozatykaly sie dysze, drukarka wlasciwie przestala drukowac w komlecie otrzymalem rowniez plyn udrazniajacy, po reanimacji zaczelo cos drukowac lecz wydruk jest rozmazany, malo czytelny, jakosc drukowanego tekstu jest fatalna, litery sa porozmazywane tak jak by tusz byl za zadki, o kolorze juz nie wspomne, wydrukowane zdjecia praktycznie nie przypominaja oryginalnego zdjecia, na moje zapytanie sprzedajacego czy napewno otrzymalem tusz do epsona dostaje odpowiedz:
    "Ten sam tusz jest kompatybilny zarówno z drukarkami HP, Canon, Epson, Xerox.
    Natomiast jedynie do Lexmarka jest tusz tej samej firmy, jednak o innym składzie"

Czy jest jakis sposob na rozpoznanie tego tuszu? oraz czy mam szanse na uratowanie mojej drukarki? dodam ze wczesniej kupowalem tusz nieoryginalny juz napelniony i nie mialem zadnych klopotow

dla zainteresowanych moge na priv podac od kogo kupilem ww tusz
    pawelzet
    Level 21  
    Każda szanująca się firma nie uzupełnia tuszy do EPSON-ów, bo jest przy tym więcej reklamacji, niż pożytku. To co opisał Ci sprzedawca, to kompletne bzdury ( na temat tego samego tuszu do wszystkich typów drukarek). Pozostaje Ci w tej chwili dokładnie przepłukać głowice z tego syfu i najlepiej narazie wstawić oryginał, żeby wszystko wróciło do normy.