Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Niedrogi zestaw 2+1 do salonu 25m2

31 Gru 2015 20:47 648 2
  • Poziom 23  
    Witam.
    Robię spore przemeblowanie w salonie i stwierdziłem że kino które obecnie posiadam (5.1) nie jest już mi potrzebne. Coraz mniej czasu na oglądanie filmów,czasem muzyka. No i chcę zmienić na 2 głośniki plus sub. Ewentualnie do tego jakiś amplituner. Salon około 25m2. Sprzęt używany pod tv,konsola i muzyka. Jestem w stanie kupić coś sensownego do około 700zł? Wiadomo jak się da taniej to super. Nie jestem audiofilem więc wodotrysków nie potrzebuje. Ma grać w miarę przyzwoicie.
    Ewentualnie 2 kolumny 3drożne myślę że też chyba dadzą rade ;p
    Dziękuję za pomoc i Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku :)
  • Poziom 32  
    Jaki konkretnie budżet, 700 zł na sam amplituner stereo, jak używany to trochę mniej , to do lepszych kolumn się dorzuci.
    Lepiej dwie porządne kolumny, niż sztukowanie basu subwooferem, który też swoje kosztuje.
    Co dają kolumny 3 drożne, typu tania Taga606, zamiast lepszych 2,5 drożnych Magnat quantum 675, lub tańszej Heco victa 502? Nie myl też drożności, czyli podziału pasma na zwrotnicy z ilością potem głośnikøw, i potem jakością.
    Sondbar to tylko lepszy zamienik dla głośnikõw z tv, czy mikro wieży, niż coś co ma zastąpić sprzęt kinowy, czy zwłaszcza muzyczny.