Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Philips Saeco Xsmall - Po włączeniu świecą wszystkie cztery kontrolki

01 Jan 2016 10:46 2787 1
  • Level 9  
    Mam taki problem. Tuż po gwarancji ekspresu Saeco Xsmall chciałem sobie zrobić kawę , włączyłem ekspres i zapaliły się wszystkie cztery lampki kontrolne. Od tego momentu ekspres nie reaguje na żadne przyciski, po prostu nie robi kawy. Oczywiście nie chciałbym w ciemno kupować poszczególnych części i je wymieniać tylko jakoś ustalić czy to wina płyty głównej czy czegoś innego. .
    Wiem, że w tych ekspresach jest jakieś serwisowe gniazdo diagnostyczne i teraz pytanie. Czy w warunkach domowych jest możliwe określenie rodzaju błędu i na jego podstawie wytypowanie części do wymiany ? Oczywiście wiem , że do tego jest potrzebny jakiś kabel diagnostyczny i pewnie jakaś aplikacja .
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 11  
    Jak tak miałem to okazało się iż zadziałało zabezpieczenie termiczne młynka - gałązka w kawie Lavazza zablokowała młynek). Co prawda miałem na gwarancji i do tego serwis pod ręką (genialny ich serwis w BB) więc za darmo na poczekaniu zrobili. Lecz kobieta wydająca mi ten towar powiedziała, że naprawa po gwarancji kosztowałaby około 50 tak więc chyba warto.

Pytanie, które powinno paść jako pierwsze - zresetowałeś zgodnie z instrukcją?