Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips Saeco Xsmall - Po włączeniu świecą wszystkie cztery kontrolki

01 Sty 2016 10:46 1581 1
  • Poziom 9  
    Mam taki problem. Tuż po gwarancji ekspresu Saeco Xsmall chciałem sobie zrobić kawę , włączyłem ekspres i zapaliły się wszystkie cztery lampki kontrolne. Od tego momentu ekspres nie reaguje na żadne przyciski, po prostu nie robi kawy. Oczywiście nie chciałbym w ciemno kupować poszczególnych części i je wymieniać tylko jakoś ustalić czy to wina płyty głównej czy czegoś innego. .
    Wiem, że w tych ekspresach jest jakieś serwisowe gniazdo diagnostyczne i teraz pytanie. Czy w warunkach domowych jest możliwe określenie rodzaju błędu i na jego podstawie wytypowanie części do wymiany ? Oczywiście wiem , że do tego jest potrzebny jakiś kabel diagnostyczny i pewnie jakaś aplikacja .
  • Poziom 11  
    Jak tak miałem to okazało się iż zadziałało zabezpieczenie termiczne młynka - gałązka w kawie Lavazza zablokowała młynek). Co prawda miałem na gwarancji i do tego serwis pod ręką (genialny ich serwis w BB) więc za darmo na poczekaniu zrobili. Lecz kobieta wydająca mi ten towar powiedziała, że naprawa po gwarancji kosztowałaby około 50 tak więc chyba warto.

Pytanie, które powinno paść jako pierwsze - zresetowałeś zgodnie z instrukcją?