Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV Samsung UE48J6300 jak ogladac telewizje online bezposrednio na tv

01 Sty 2016 18:56 4227 13
  • Poziom 6  
    Mam pytanie zwiazane z mozliwoscia ogladanie weeb tv lub telewizjada na tym wlasnie telewizorze, czy jest taka mozliwosc ogladania bezposrednio z przegladarki telewizora nie za pomoca laptopa,tableta,telefonu. Jezeli mozna to co trzeba zainstalowac aby to dzialalo.z gory dziekuje za pomoc.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 6  
    Ale tam nie jest napisane jak ogladac weeb tv czy telewizjade. Pytam sie tutaj moze ktos cos wie i pomoze jak to zrobic aby dzialalo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 39  
    Nic nie obejrzysz, modele na rok 2015/2016 czyli J/JU nie posiadają FlashPlayera w przegladarce, modele serii H go posiadają.
  • Poziom 6  
    Czyli nie ma takiej opcji abym mogl ogladac tv internetowa bezposrednio na moim tv? Myslalem ze jest jakas szansa moze jakies aplikacje cos s ustawieniach, szukam szukam i nic.jedynie co mi idzie to przez tableta lub laptopa. A mozd cos w samsung play sa jakies aplikacje.
  • Poziom 2  
    Proponuję zainstalować aplikację xbmc
  • Poziom 42  
    Można jeszcze dokupić Dongle Chromecast dla przykładu. Urządzeń tego rodzaju jest więcej.
  • Poziom 6  
    Xbmc nie mozna zainstalowac poniewaz wyswietla komunikat ten plik nie jest obslugiwany. A ten dongle to pomoze na pewno na moim tv?
  • Poziom 42  
    Dongle jest niezależne od telewizora, od jego systemu. Podłącza się je do wejścia HDMI.

A jego pojawienie się na rynku było odpowiedzią na kłopoty, jakie kolega ma w tej chwili.
    Nic nie stoi na przeszkodzie, aby kolega poczytał sobie o tym, jest dużo opinii i testów tego urządzenia na sieci.
  • Poziom 6  
    Mi glownie chodzilo o mozliwosc ogladania weeb tv bezposrednio na tv a nie za pomoca innych urzadzen. Patrzylem na chromecasta ale z tego z widze to sterewone jest to za pomoca telefonu, a mi chodzilo aby tv byl niezalezny od innych urzadzen i wszystko zeby odbywalo sie za pomoca pilota tv.
  • Poziom 42  
    W takim razie życzę powodzenia.

Jak kolega znajdzie rozwiązanie swojego problemu, to proszę napisać - dla innych szukających rozwiązania.
  • Specjalista Sieci, Internet
    kumaboss napisał:
    Mi glownie chodzilo o mozliwosc ogladania weeb tv bezposrednio na tv a nie za pomoca innych urzadzen.

Chcieć, to Kolega sobie może - prawa autorskie, złodziejstwo i "zdanie" producentów takiego sprzętu nigdy nie idzie w parze.
  • Poziom 2  
    Zgadzam się z przedmówcą Nic nie obejrzysz, nie posiadają FlashPlayera w przegladarce, modele serii H go posiadają tylko i wyłącznie.