Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

peugeot boxer 2013 - podgrzewanie lusterek nie działa

01 Sty 2016 21:25 1569 4
  • Poziom 10  
    Witam, w boxerze z 2013 roku silnik 2,2 130 KM platworma/kontener nie działa mi podgrzewanie lusterek zewnętrznych. Auto w kabinie nie posiada włącznika ogrzewania lusterek zewnetrznych więc wnioskuje że, podgrzewanie lusterek powinno odbywać się automatycznie. Po podłączeniu do diagboxa nie wyświetla żadnych usterek związanych z podgrzewaniem lusterek, więc powinno dziaac. Czy ktoś ma schemat instalacji el. lub informacje który przekaźnik jest odpowiedzialny za podgrzewanie lusterek ?. Dodam ze podgrzewanie nie działa przy obecnej temp zew -10 stopni.
  • Poziom 11  
    Przeglądałeś bezpieczniki?
    Czy auto ma taką opcje podgrzewania czy nie ?
  • Poziom 40  
    Nie wszystkie Ducato mają podgrzewanie luster. Instalacja wogóle jest? Od i do lustra.
  • Poziom 10  
    decybel91 napisał:
    Nie wszystkie Ducato mają podgrzewanie luster. Instalacja wogóle jest? Od i do lustra.

Coś mi się wydaje że, w tym roczniku to już chyba wszystkie są podgrzewane. Lusterka sa sterowane elektrycznie, miałem dzisiaj wyjąć wkład z obudowy ale jest lekki mrozek i zatrzaski pewnie popękają więc musze troche poczekać. W skrzynce z bezpiecznikami są chyba jakieś wolne gniazda na przekaźniki więc będe musiał pokombinować.