Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rejestrator AHD Kenik KK-7008A-M ustawiona za duża rozdzielczość.

02 Sty 2016 14:12 1776 3
  • Poziom 8  
    Witam wszystkich serdecznie w Nowym Roku.
    Mam problem:-)(a dokładnie kolega, któremu dziś montowałem monitoring w domu:-))
    Monitoring podłączony i super wszystko działa. Tylko kolega bawiąc się ustawieniami rejestratora zmienił ustawienia rozdzielczości (chyba na maksymalne) po czym rejestrator poprosił o reset. I po resecie brak obrazu na monitorze. (tzn. rejestrator działa chyba jak powinien tylko monitor nie obsługuje takiej rozdzielczości. A nie wiem jak powrócić do fabrycznych ustawień. Wyciągnięcie baterii nie pomaga. Nie przywraca to ustawień fabrycznych a nie mam dostępu do monitora/tv, który obsłużył by taką rozdzielczość:-) Co poradzicie? Miał ktoś może podobny problem? Przeglądałem fora ale nic takiego nie znalazłem.

• Poziom 43  
    Przez HDMI do telewizora i zmienić rozdzielczość na obsługiwaną przez monitor, zapoznać się z instrukcją, skontaktować z działem technicznym dystrybutora.
    Ewentualnie jeśli jest wpięty w sieć zalogować się na nim i zmienić ustawienia.
  • Poziom 8  
    w sieć nie zdążył zostać wpięty.niestety:-) Dzięki wielkie za podpowiedź. Najprostszą opcją jest chyba opcja tv z hdmi.
  • Poziom 8  
    Problem rozwiązany najprostszą metodą. Poprzez podpięcie monitora obsługującego ustawioną rozdzielczość.:-) Dziękuję za pomoc.