Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 407 - Centralny zamek, pilot, kluczyk.

strzala232 02 Sty 2016 17:07 4227 4
  • #1 02 Sty 2016 17:07
    strzala232
    Poziom 5  

Witam,

Przeglądałem forum w celu znalezienia podobnego przypadku.
    Niby już coś takiego było, aczkolwiek mój problem jest ciut inny, nie ukrywam, trudniejszy.

Wczoraj wsiadłem do samochodu, otworzył się bez problemu za pierwszym razem. Przejechał na osiedle obok, zamykam, również bez problemu. Wchodzę do domu, siedzę dwie godziny, wychodzę, chcę otworzyć auto, koniec. Pojazd w ogóle nie reaguje na naciskane guziki. Wymiana baterii w pilocie nic nie dała.
    Z poprzednich tematów wyczytałem, że problem rozwiązuje otworzenie drzwi tradycyjną metodą, przekręcenie kluczyka. Jednak w tym samochodzie nigdy nie były otwierane drzwi w ten sposób (lub bardzo rzadko i bardzo dawno temu). Kluczyk wchodzi na głębokość około 1cm, dalej nie da rady, nie da się go przekręcić. Był już jeden znajomy, który próbował otworzyć drzwi "od środka", ale i to nic nie dało, bo auto jest zamknięte na dwa razy. Rozpięcie zacisków na akumulatorze nic nie dało, wymiana akumulatora też nie.

Spotkał się ktoś z takim problemem? Jest jakiś sposób na otworzenie samochodu bez wybijania szyby?

Pozdrawiam.

0 4
  • #2 02 Sty 2016 17:30
    766630
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 02 Sty 2016 17:51
    strzala232
    Poziom 5  

Wiem, że nieużywanie zamka może do tego doprowadzić, jednak to nie ja użytkuję samochód na co dzień. Niestety samochód musi stać przynajmniej do poniedziałku.
    Jak wspomniałem, był już u mnie znajomy który zajmuje się awaryjnym otwieraniem samochodu, ale nie jest to takie proste w tym przypadku.

W poniedziałek jeśli problem zostanie rozwiązany może podzielę się jakąś relacją.

Gdyby ktoś w międzyczasie wpadł na jakiś ciekawy pomysł, z góry dziękuję!

0
  • #4 02 Sty 2016 20:24
    766630
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 05 Cze 2017 15:37
    strzala232
    Poziom 5  

Może ze sporym poślizgiem, ale temat do zamknięcia.

Niestety trzeba było wybić szybę i włożyć kluczyk do stacyjki w celu zakodowania na nowo klucza.

1