Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką kamerę kupić do moich potrzeb?

02 Sty 2016 19:50 747 10
  • Poziom 9  
    Witam,szukam kamery, która będzie miała swój własny akumulator, chciałbym ją umieszczać w różnych urządzeniach rc, nie musi być bardzo lekka, nie musi być bardzo mała. najlepiej, żeby mogła przesyłać na żywo obraz na jakieś urządzenie np. telefon, tablet, monitor, wyświetlacz,a jeśli nie przesyłała by, to chyba dałoby się to jakoś zrobić.

Pozdrawiam
  • Poziom 30  
    Z tego co wiem to nie ma kamer z własnym zasilaniem Większość kamer zasilana jest 12 VDC
  • Poziom 36  
    Fajna jest GoPro z WiFi.
  • Poziom 9  
    A czy dałoby się przerobić kamerę przemysłową dopinając do niej akumulator, nadajnik i odbierać obraz przez internet?
  • Poziom 36  
    czarek400 napisał:
    A czy dałoby się przerobić kamerę przemysłową dopinając do niej akumulator, nadajnik i odbierać obraz przez internet?
    Tak, chociaż prościej jest kupić kamerę z WiFi i martwić się tylko o jej zasilanie.
  • Poziom 9  
    Tylko nie sztuką jest kupić i mieć, a sztuką jest coś przerobić, by mieć, posiadam bardzo dużo kamer przemysłowych działających, więc wolałbym je poprzerabiać zamiast kupować.
  • Poziom 30  
    To chyba nie wiesz na co się porywasz z motyka na słonce kolega freebsd dobrze ci doradzał.
  • Poziom 9  
    wiadomo, mogę kupić kamerę wifi, ale o na musiałaby mieć ciągły dostęp do internetu, to nie wchodzi u mnie w grę, kamera nie jest mi potrzebna do monitoringu. Chciałbym ją umieścić w zdalnie sterowanym samochodzie. Tak naprawde to w grę wchodzą też kamery modelarskie, ale nie wiem, którą miałbym wziąć, aparatura 2.4 gHz, zasięg kamery to powinno być więcej niż 200 metrów.
  • Poziom 30  
    Kamera z Drona zasięg 1 km:)
  • Poziom 9  
    dobra, kto pyta nie błądzi, więc dobra, mam kamerę od drona, podpinam ją do nadajnika od zdalnego sterowania i ona działa? no i oczywiście do nadajnika mamy podpięty akumulator. Czy musze podpiąć kamerę do innego nadajnika i dopiero ten nadajnik do nadajnika od zdalnego sterowania?
  • Poziom 8  
    Możesz też oblukać Extreme od Xblitz, wi-fi ma. Nagrywałem nią też w domu i radziła sobie dobrze. Ma sporą rozdzielczość i dobrej jakości obraz. Cena przystępna:)