Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat ulysse 2.0s 121km nie słychać pompy paliwa

03 Sty 2016 00:52 1248 4
  • Poziom 2  
    Witam Wszystkich .
    Bardzo Prosze o pomoc .
    mój fiacik nie che odpalić . mianowicie po przekręceniu kluczyka nie słychać pompy paliwa . jaki bezpiecznik odpowiada za pompe w komorze silnika i jak dokładnie można sprawdzić pompe na krótko . odpiąlem przewód paliwowy od listwy wtryskowej i nic , pełne echo . niewiem czy to pompa czy może styki bo wiem że sie to zdaża w tych modelach ale bardzo prosze o podpowiedz jak to sprawdzic jestem początkujący ale kumaty :D pomózcie
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    Najlepiej sprawdzić bezpośrednio napięcie na pompie. W mojej pandzie przy tym przebiegu pompa właśnie była do wymiany. Kilka dni wcześniej było słychać jak nierówno pracuje.
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Witam.
    Bezpiecznik pompy paliwa jest w komorze silnika nad lewym kołem 20A.Pompę sprawdzić możesz odpinając wtyczkę i podając na nią bezpośrednio napięcie.Ale lepiej jest wziąć żarówkę 21W i sprawdzić napięcie na wtyczce ,jeśli jest to masz rozwiązanie.
  • Poziom 2  
    Bardzo dziękuje za pomoc .
  • Poziom 2  
    Witam ponownie po 3 godzinach zmagań ,prób i testów koniec końcem wymieniona została pompa paliwa . po podpięciu na krótko ,totalne echo . pompka 8 dyszek troche roboty i zrobione . dziękuje wszystkim za pomoc i dobre rady .