Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Który wzmacniacz wybrać ? PIONEER vs SONY vs KENWOOD

mot4ba 03 Sty 2016 14:21 777 3
  • #1 03 Sty 2016 14:21
    mot4ba
    Poziom 10  

Witam. Posiadam przerobione Altusy 140 z nowymi zwrotnicami oraz innymi głośnikami średnio i wysokotonowymi. Grało to jak dla mnie bardzo ładnie z moim leciwym Philipsem FA-141 jednak ten postanowił odmówić posłuszeństwa i niestety nie umiem go już naprawić dlatego zwracam się z pytaniem który z poniższych wzmacniaczy byście mi polecili. Lubie kiedy bass schodzi nisko i jest miękki.

PIONEER A-225
    PIONEER

SONY TA-F170
    SONY

KENWOOD KA-1080
    KENWOOD

Nie chce wydawać wielkich kwot i chciał bym się zamknąć w 200zł za wzmacniacz. Natomiast skoro byłem zadowolony ze starego Philipsa to te powyższe mnie raczej nie rozczarują, pytanie tylko który ? :D

0 3
  • #2 03 Sty 2016 14:47
    irek6311
    Poziom 33  

Na wstępie napiszę że już w Altus 140 nie ma dobrego basu, wzmacniacze w tym budżecie też basu mocnego czy dobrze kontrolowanego nie dadzą, ale Pioneer czy Sony z tych linków zagra poprawnie, powinieneś być zadowolony, kiedyś doskładasz $ to po wymianie kolumn i wzmacniacza możesz wskoczyć na wyższy poziom.

0
  • Pomocny post
    #3 03 Sty 2016 14:49
    intenso
    Poziom 38  

Te kolumny zagrają na takim samym poziomie z każdym nich, ale Pioneer jest najmocniejszy i to ten wzmacniacz właśnie bym wybrał.

0
  • #4 03 Sty 2016 14:52
    mot4ba
    Poziom 10  

Z tych dwóch skłaniał bym się bardziej ku Pioneerowi. Kolumn raczej za szybko nie zmienię gdyż chyba mam niezbyt wygórowane oczekiwania. Może dlatego, że nie słyszałem jeszcze jak może zagrać dobre audio w domu :)

0