Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Po podłączeniu słuchawek do przedniego panelu, nie ma dźwięku w tylnym gnieździe

madret 04 Sty 2016 13:55 705 5
  • #1 04 Sty 2016 13:55
    madret
    Poziom 9  

Witam
    mam pytanie odnośnie ustawień dźwięku, a mianowicie po podłączeniu słuchawek do przedniego panelu automatycznie jest wyłączany dźwięk w tylnym gnieździe i chciałem się zapytać jak należy skonfigurować ustawienia, aby dźwięk był jednocześnie w tylnym gnieździe jak i w przednim panelu?
    Jeśli chodzi o kartę dźwiękową to jest Realtek High Definition Audio, identyfikator sprzętu to: HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0221&SUBSYS_103C18E4&REV_1000, wersja sterownika 6.0.1.7541, Windows 7 Professional x64, płyta główna Hewlett-Packard HP EliteDesk 800 G1 TWR. Na zdjęciach widać wszystkie dostępne ustawienia.
    Po podłączeniu słuchawek do przedniego panelu, nie ma dźwięku w tylnym gnieździe Po podłączeniu słuchawek do przedniego panelu, nie ma dźwięku w tylnym gnieździe Po podłączeniu słuchawek do przedniego panelu, nie ma dźwięku w tylnym gnieździe Po podłączeniu słuchawek do przedniego panelu, nie ma dźwięku w tylnym gnieździe
    Pozdrawiam

0 5
  • #2 06 Sty 2016 02:57
    winmap
    Poziom 30  

Nie da się. Albo w tylnym albo w przednim.
    Tyle w temacie.

0
  • #3 06 Sty 2016 03:04
    WędkarzStoLica
    Poziom 31  

Głośniki i słuchawki na raz? Przecież to idiotyzm. Jeśli brakuje Ci wyjść na karcie dźwiękowej, to kup rozgałęziacz za 2zł.

0
  • #4 07 Sty 2016 08:02
    madret
    Poziom 9  

No nie pomagasz, a nie o to chodziło w pytaniu.

0
  • #5 09 Sty 2016 17:29
    winmap
    Poziom 30  

madret napisał:
    No nie pomagasz, a nie o to chodziło w pytaniu.

Nie da się uzyskać dzwięku w dwóch panelach.
    Jak pisałem albo działa z tylnego albo przedniego.
    Nie ma co drążyć tematu. ;)

0
  • #6 10 Sty 2016 18:01
    madret
    Poziom 9  

Ok dzięki za odpowiedź, choć miałem nadzieję że da się to obejść, no ale trzeba będzie to inaczej rozwiązać.

0
  Szukaj w 5mln produktów