Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Utrata danych z dysku twardego po użyciu programu APK Suite do obsługi androida.

04 Sty 2016 17:35 507 3
  • Poziom 11  
    Witam, bawiłem się programem APK suite na PC i ku mojemu zaskoczeniu znikły mi foldery, nie wiem jak to możliwe program był zciągnięty z forum XDA, pobrałem DMDE demo, widzę usunięte foldery z plikami, ale tego najważniejszego "dokumenty" brak, jest jakiś sposób, żeby przy pomocy tego programu odzyskać skasowane i niewidzialne pliki z tego folderu?, a swoją drogą jak to możliwe że znikły te foldery, eset nod nic nie wykrył, że to jakiś wirus ........
  • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Chodzi o folder Dokumenty na koncie użytkownika? Korzystaj z wersji pod DOS, bo spod systemu można nadpisać dane. Sprawdź, po wejściu na wszystkie znalezione+rekonstrukcja.
  • Poziom 11  
    Nie chodzi o te dokumenty tylko na dysku F: miałem folder dokumenty, niestety go nie widać, ale niektóre pliczki są, ale dlaczego nie mam w "wszystkie znalezione" ?
    Można jeszcze jakoś inaczej przeszukać dysk ?
  • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Czyli wszedłeś na partycję w DMDE, wybrałeś wszystkie znalezione+rekonstrukcja, a w $Root nie ma twojego katalogu lub katalogu w którym folder dokumenty się znajdował?