Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG G3 - nie uruchamia się

kami1lek89 05 Sty 2016 06:30 2940 2
  • #1 05 Sty 2016 06:30
    kami1lek89
    Poziom 11  

Witajcie!

Mam pewien problem... Mój LG G3 od paru dni szwankował tzn. potrafił sam się odtwarzacz muzyki wyłączyć lub budzik nie zadzwonić mimo, że był ustawiony. Wczoraj miałem nawet rano problemy z włączeniem pakietu danych, nie zapalała się ikonka na górze ekranu, że są aktywne ale o chwili poszło. Może po prostu wina sieci komórkowej. Zdarzyło mi się także, że telefon się raz sam z siebie zresetował zresetował. Chodził także czasami powoli, mulił.

Sprawdziłem baterię i wygląda OK tzn. na środku jakby trochę grubsza ale niewiele. Bateria oryginalna. Ładowarkę nie mam oryginalnej bo mi się wtyczka w niej ułamała więc kupiłem nową na Allegro (ponoć oryginalna od LG).
    Od jakiegoś czasu starła mi się izolacja na końcówce przewodu ładowarki, tuż przy samym wtyku, może to tego wina. Z drugiej strony chyba napięcie przechodzi takie same przez kabel jeśli ładowarka jest sprawna, więc nie ma opcji by przebiło na baterię większe napięcie. Nawet taśmą łatałem ten kabel.

Telefon nie uruchamia się w ogóle. Jedynie gdy wczoraj wyjąłem baterie na noc z telefonu i dziś rano jak włożyłem to pojawiło się logo LG na ekranie. Już cieszyłem się, że może samo się naprawiło a tu nagle pojawił się na sekundę niebieski ekran i znowu tel wyłączony.
    Gdy próbowałem ponownie uruchomić telefon znowu cisza... nawet logo LG się nie pojawiło.
    Czemu tak po wyciągnięciu na całą noc baterii telefon uruchomił się choć tylko na chwilę?

Myślę nad kupnem nowej baterii ale nie wiem czy ma to sens. Chyba jakby to była wina baterii to by mi nie mulił od paru dni telefon czy parę razy odtwarzacz sam się nie wyłączył.
    Warto kupować nową baterię czy może być to czegoś innego wina?
    Ile by wyniosła taka naprawa serwisowa?

Telefon chyba nadal na gwarancji ale za Chiny nie mogę znaleźć paragonu (kupowany w Saturnie). Mam jedynie opakowanie i kartę gwarancyjną ale ani trochę nie jest wypełniona.

Doradźcie coś.
    Z góry dzięki za pomoc.

0 2
  • #2 05 Sty 2016 07:20
    NIXIE_123
    Poziom 28  

Raczej to nie wina baterii. A podłącz ładowarkę i wtedy spróbuj włączyć.

1
  • #3 05 Sty 2016 16:06
    kami1lek89
    Poziom 11  

Nadal nic... Wyciągnąłem baterię rano przed wyjściem z pracy, po powrocie wsadziłem i nadal nic... Nawet logo LG sie nie pojawilo...

Wie ktos czego to wina?

3