Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Corsa c - Nie sprawne wycieraczki biegu czasowego

05 Sty 2016 16:41 1245 3
  • Poziom 2  
    Witam mam pytanie a ktoś mugłby opisać jak sprawdzic ten przekaźnik . TO jest od opla corsy c od wycieraczek ,nie dzialają czasowe wycieraczki po włączeniu robią obrut i stają i czekam i czekam na ponowne włączenie i nic , a jak wylacze i włączę to jest to samo jeden kurs i stoją model na zdj 2
  • Poziom 27  
    Ja bym rozebrał obudowe silnika od wycieraczek i poczyścił styki i blaszki podoginał żeby stykało dokładnie i wtedy zobaczyć, lub włączyć wycieraczki i sprawdzić czy dochodzi do nich prąd w czasie gdy też się zatrzymują.
  • Poziom 2  
    No witam ponownie a więc ,rozebrałem obudowę wyczyscilem i dogiełem styki było 3 szt i skręciłem i dalej tak samo bez zmian słyszę ze przekaźnik załącza wycieraczek i robi jeden obrót i stoi a przekaźnik potem już się nie załącza .Zmieniałem ponownie z innym bez zmian wiec myślę że to wina manetki zamówiłem nowa ale zanim przyjdzie to minie z 7 dni wiec jak macie jeszcze jakieś podejrzenia pisać śmiało . Oczywiście jak wymienię manetkę to napisze czy naprawione czy nie pozdrawiam
  • Poziom 27  
    Szkoda że prądu nie sprawdziłeś no nie wiem czy manetka będzie przyczyną, bez sprawdzenia prądu na manetce tak samo nic nie zdziałasz po wymianie jej bez diagnozy prądów to w ciemno troche bez sensu kupować nie potrzebne części.