Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

tablet Pentagram quadra 9.7 - recovery

05 Jan 2016 17:33 4677 8
  • Level 1  
    Witam posiadam tablet pentagram quadra 9.7
    tablet włącza się ale zawiesza się na logu android ( ładuje bez końca)
    chciałem zrobić hard reset ale nie mogę wejść do recovery mode
    w internecie znalazłem że w tym modelu trzeba przytrzymać power i volume down
    tylko że tablet nie posiada przycisków głośności są tylko home i power.
    na kombinacje home + power tablet wogule nie reaguje.
    otwór na reset tabletu nic nie pomógł.
    Jeśli ktoś wie jak włączyć w tym tablecie recovery mode to był bym wdzięczny.
    Ewentualnie inny sposób naprawy.
    jak by co gwarancja jest już nie ważna
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 40  
    Zrób tak wciśnij przycisk RESET z tyłu tabletu tak na 5 sekund jeśli po tym tablet sam się uruchomi to wyłącz go dłużej trzymając przycisk POWER. Jesli się nie uruchomi po resecie wciśnij przycisk POWER na 3 sekundy i od razu jak tylko pojawi się logo wciśnij i trzymaj przycisk HOME jeśli to nic nie da to sprawdź metodę.
  • Level 7  
    ^up przycisk RESET nie znajduje się w tym tablecie. Poniżej dodałem zdjęcie tyłu, bo już nie wiem czy dobrze z moim wzrokiem :) tablet Pentagram quadra 9.7 - recovery[/url]
  • Level 7  
    Z tego co wiem to do recovery można się dostać poprzez PhoenixSuite, ale musisz mieć włączone debugowanie usb. Nie wiem czy sposób działa przy wyłączonym tablecie.
    Możesz również spróbować wgrać nowego roma, odsyłam cię do poradnika na android.com.pl :)

http://forum.android.com.pl/topic/146893-android-44-dla-pentagram-quadra-97-stabilny/

W tym momencie mi się pobiera, ale widziałem że użytkownicy ciepło go przyjeli.
    Powodzenia!
  • Level 12  
    przytrzymaj głośność+ i power do 10 sekund, albo głośność- i power. powinen wejśc w tryb serwisowy i recowery
  • Level 7  
    ^up
    W tym tablecie nie ma przycisków głośności.
  • Level 12  
    musi być jakiś przycisk może pod obudową
  • Moderator of GSM
    Pobierz to oprogramowanie https://d1dmfej9n5lgmh.cloudfront.net/pentagr...9120908/Quadra_9_7_Android_4_2.zip?1379592575
    Pobierz program Phoenix Card i za jego pomocą wrzuć plik firmware na kartę pamięci. Przy uruchamianiu tabletu powinna rozpocząć się instalacja.