Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Avensis 2003r 2,0 d4d

05 Sty 2016 20:24 1287 2
  • Poziom 2  
    Witam zakupiłem toyote z uszkodzonym silnikiem podobno brakło paliwa próbowali odpowietrzyć nie można było odpalić i rozkopali głowice bo stwierdzili uszczelka . Naprawiłem głowicę dotarłem zawory wymieniłem gumki poskładałem wszytko odpowietrzyłem wszystko ale samochód nie odpalał lecz włączają się awaryjne . Więc z logiki alarm może wyłączać na piecie na wtryski . poszukałem gdzie znajduje si wyłącznik z alarmu oraz na forach instrukcje tego alarmu rozbroiłem alarm lecz dalej nic . Nie podoba mi się to , ze nie działa radio i wyświetlacz na górze pokazujący spalanie itp . i teraz moje pytanie od czego zacząć uruchamianie tego radia i wyświetlacza . Chcę pod kreślić ze jak uruchomię te radio i komputer , okaże się ze to nie jest przyczyna to wysyłam wtryski do sprawdzenia czy przypadkiem one nie są winowajca
  • Pomocny post
    spec od auto-elektro
    Sprawdz zasilania
  • Poziom 2  
    Awaria radia i komputera znaleziona .Brak zasilania w radiu( żółto niebieski kabelek ) którego bezpiecznik znajduję się nad pedałem sprzęgła żeby go zobaczyć trzeba w zasadzie położyć się pod pedałami . Lecz wciągu dalszym samochód nie chce odpalić . Teraz wtryski lecz może ktoś wie jak sprawdzić czy dochodzi do nich prąd ??