Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Soft do niszczenia reklam na serwie...

mistrz złota rączka 15 Cze 2005 20:35 960 9
  • #1 15 Cze 2005 20:35
    mistrz złota rączka
    Poziom 10  

Soft do niszczenia reklam na serwie słysząłem że cos takiego istnieje ale nie wiem gdzie tego szukać i jak się tego urzywa mógł by mi ktoś wyjasnić chciałem na lycosie zrobić z reklamami na moim kocie porządek :)

0 9
  • #2 15 Cze 2005 20:51
    benchmarek
    Poziom 22  

kerio winroute ma w sobie mechanizm "banowania" niechcianych banerów, jesli przy okazji robisz routing na tym kompie to prawie "doskanałe" połączenie, po przejsciu przez taki filtr pozostają tylko puste okienka jak np we flashgecie czy w edonkey, znika tez wiekszosc reklam z gg.

0
  • #3 15 Cze 2005 21:07
    mistrz złota rączka
    Poziom 10  

Mi chodzi o coś żeby osobą wchodzącym na forum nie wyskakiwały reklamy :)

0
  • #4 15 Cze 2005 21:14
    benchmarek
    Poziom 22  

wszystko co przechodzi przez ten filtr i jest określone w regułach zostanie zatrzymane. na pewno są jeszcze inne programy służace do tego typu rzeczy, jednak ich nie znam. www.kerio.pl

0
  • #5 15 Cze 2005 21:24
    tszczesn
    Specjalista-oldradio

mistrz złota rączka napisał:
    Soft do niszczenia reklam na serwie słysząłem że cos takiego istnieje ale nie wiem gdzie tego szukać i jak się tego używa mógł by mi ktoś wyjasnić chciałem na lycosie zrobić z reklamami na moim kocie porządek :)

Wymień IE na mozillę i zainstaluj sobie AdBlocka - http://adblock.mozdev.org . Poza blokowaniem reklam zyskasz znacznie wygodniejszą w użyciu przeglądarkę.

0
  • #6 15 Cze 2005 22:47
    mistrz złota rączka
    Poziom 10  

Czy kotś mnie wogóle słucha, nieeeeeeeeeee nie nie. Ja mam mozille ale jeszcze raz powtarzam podobno na serw mozna wgrac jakiś program który wraz z ładowaniem się stronki bedzie blokował reklamy bez zwzgledu czy będe do netu się łaczył przez IE FX Opere czy coś innego. BO to zostanie na serwerze zatrzymane. teraz choć jedna osoba mnie rozumie.

0
  • #7 15 Cze 2005 23:55
    benchmarek
    Poziom 22  

Chyba roumiem o co Ci chodzi, jesli nie masz swojego serwera a jedynie go wynajmujesz pod serwis www czy forum to nie sądze, że pozbędziesz sie reklam, to tak jak z darmowym oprogramowaniem cos za cos to proste! Co innego gdybys mial swoj serwer....

0
  • #8 16 Cze 2005 00:30
    mistrz złota rączka
    Poziom 10  

czyli dupa, a zna ktos jakis darmowy serw bez reklam ??

0
  • #9 16 Cze 2005 00:35
    tszczesn
    Specjalista-oldradio

mistrz złota rączka napisał:
    czyli D..., a zna ktos jakis darmowy serw bez reklam ??

No to ja co innego zrozumiałem. A takiego serwera raczej nie znajdziesz, z czegoś one żyć muszą. Nawet jak w tym momencie nie ma, to niedługo będą. A serwer komercyjny bez reklam można mieć naprawdę tanio, i poniżej 100zl rocznie - koszt czterech piw na miesiąc :)

0
  • #10 16 Cze 2005 15:01
    cyzyk123
    Poziom 17  

Na lycosie istnieje mozliwosc usuniecia reklam (jest to nielegalne i jak sie spostrzega ale zazwyczaj nie zauwazaja :D ) to ci bez ostrzezenia konto zablokuja jesli chesz tam zalozyc forum phpbb by przemo (na takim usuwalem reklamyna innych nie spr.) trzeba wkleic w odp miejsce skrypcik i reklamy znikaja mamy czyste forum bez reklam. Poszukam skryptu u siebie na hdd i wstawie go.

http://members.lycos.co.uk/smallgsm/

tu macie przyklad zalozylem tam testowe forum i niema reklam.

Pozdrawiam

Ps to nie jest reklama to forum nigdy nie ruszy jest tylko do testow nowych hacków

jak ktos chce ten skrypt to zapraszam na gg to wyjasnie co i jak ale tylko na phpbb by przemo

0
  Szukaj w 5mln produktów