Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hyundai Tucson - Tucson nie odpala ciepły silnik

06 Sty 2016 15:42 3147 9
  • Poziom 6  
    Witam pomóżcie proszę mam tucsona 2.0 crdi 2005 r.4wd nie odpala jak jest ciepły silnik kręci ale bez skutku po kilku próbach odpala i mogę jechać dziś w nocy -16 i odpalił od razu po około30 min.jazdy zgasiłam pod sklepep i znów nie odpalił parę minut później odpalił.Może ktoś miał podobny przypadek to podsunął by pomysł gdzie szukać przyczyny,mam takiego znajomego starszego pana ale on tylko wie jak wymienić daną część,proszę o pomoc Kasia.
  • Poziom 13  
    W oplu Corsa 1.0 przy takich objawach był do wymiany czujnik położenia wału, ale to całkiem inny silnik. Najlepiej serwis i podłączenie do komputera żeby sprawdzić czy zgłasza jakieś błędy.
  • Poziom 6  
    Na komputerze brak błędu😭
  • Poziom 31  
    Nie sugerować się błędami. W chwili w której nie zapala podejrzeć ciś. paliwa i obroty silnika.
  • Poziom 6  
    Coś więcej na temat podejrzeć ciśnienie paliwa i obroty(jak to wykonać)?tak na babski rozum proszę opisać.
  • Poziom 39  
    Tylko warsztat, bo 'starszy pan' więcej nabroi niż pomoże.
  • Poziom 6  
    A i jeszcze jeden objaw gaśnie przy mocniejszym zahamowaniu
  • Poziom 31  
    Ściągnijcie zbiornik paliwa,schodzi wewnątrz farba i zatyka pompę. Robiłem to w Tusconie.
  • Poziom 6  
    Po południu zatankowałam po korek i przez cały dzień problemu z odpaleniem nie było ale auto tak chodzi jakby mu się paliwo kończyło,jutro warsztat i sprawdzenie pompki tak jak zaleca robi1214. Opiszę jutro czy coś drgnęło.
  • Poziom 6  
    Wszystko już jest jasne siadł czujnik położenia wału korbowego,pozdrawiam i dziękuję za rady.