Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hyundai Tucson - Tucson nie odpala ciepły silnik

06 Jan 2016 15:42 4560 9
  • Level 7  
    Witam pomóżcie proszę mam tucsona 2.0 crdi 2005 r.4wd nie odpala jak jest ciepły silnik kręci ale bez skutku po kilku próbach odpala i mogę jechać dziś w nocy -16 i odpalił od razu po około30 min.jazdy zgasiłam pod sklepep i znów nie odpalił parę minut później odpalił.Może ktoś miał podobny przypadek to podsunął by pomysł gdzie szukać przyczyny,mam takiego znajomego starszego pana ale on tylko wie jak wymienić daną część,proszę o pomoc Kasia.
  • Level 14  
    W oplu Corsa 1.0 przy takich objawach był do wymiany czujnik położenia wału, ale to całkiem inny silnik. Najlepiej serwis i podłączenie do komputera żeby sprawdzić czy zgłasza jakieś błędy.
  • Level 7  
    Na komputerze brak błędu😭
  • Level 31  
    Nie sugerować się błędami. W chwili w której nie zapala podejrzeć ciś. paliwa i obroty silnika.
  • Level 7  
    Coś więcej na temat podejrzeć ciśnienie paliwa i obroty(jak to wykonać)?tak na babski rozum proszę opisać.
  • Level 41  
    Tylko warsztat, bo 'starszy pan' więcej nabroi niż pomoże.
  • Level 7  
    A i jeszcze jeden objaw gaśnie przy mocniejszym zahamowaniu
  • Level 31  
    Ściągnijcie zbiornik paliwa,schodzi wewnątrz farba i zatyka pompę. Robiłem to w Tusconie.
  • Level 7  
    Po południu zatankowałam po korek i przez cały dzień problemu z odpaleniem nie było ale auto tak chodzi jakby mu się paliwo kończyło,jutro warsztat i sprawdzenie pompki tak jak zaleca robi1214. Opiszę jutro czy coś drgnęło.
  • Level 7  
    Wszystko już jest jasne siadł czujnik położenia wału korbowego,pozdrawiam i dziękuję za rady.