Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BEKO - Nie działa lodówka

06 Sty 2016 19:53 2682 3
 • Poziom 9  
  Witam,
  zostawiłem załączoną lodówkę na działce ponieważ mam dużo w zamrażalniku, dzisiaj jak przyjechałem to w domku -4 stopnie i lodówka nie chodzi.
  Czy ktoś mi powie czy zamarzła czy się zepsuła ?
  Dzięki,
  pozdrawiam wszystkich
 • Pomocny post
  Poziom 30  
  Czasami, gdy w pomieszczeniu w którym jest chłodziarka lub zamrażarka panuje niska temperatura urządzenie chłodnicze może ulec rozmrożeniu częściowemu lub całkowitemu. Dla większości urządzeń chłodniczych temperatura w pomieszczeniu jest właściwa nawet wówczas, gdy spadnie do 10 ˚C, są też takie, które wymagają temperatury otoczenia minimum 18˚C. Spadek temperatury poniżej tych wartości spowoduje, że termostat w urządzeniu się nie włączy. W taki przypadkach problem nie leży po stronie sprzętu, który przerywa pracę ze względu na warunki zewnętrzne. Proszę zwrócić uwagę na fakt występowania różnych klas klimatycznych urządzeń chłodniczych, których prawidłowa praca uzależniona jest od temperatury otoczenia. Występujące klasy klimatyczne:
  N – temperatura otoczenia mieści się pomiędzy +16 a 32 ˚C
  SN – temperatura otoczenia mieści się pomiędzy +10 a 32 ˚C
  ST – temperatura otoczenia mieści się pomiędzy +18 a 38 ˚C
  Proszę wziąć pod uwagę również fakt, iż czasami urządzenie może pracować w warunkach zbyt wysokiej temperatury otoczenia, ponieważ i ona może negatywnie wpływać na funkcjonowanie urządzenia.
 • Poziom 9  
  Nie pamiętam jaki model, wiem tylko że beko, jakaś 2-letnia, ma dwie szuflady i drzwiczki uchylane od góry w zamrażarce, jutro tam pojadę to sprawdzę,