Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

6600 - blakoada karty pamięci

15 Cze 2005 21:26 1278 16
  • Poziom 10  
    Witam.

Wlasnie kupilem Nokie 6600 i szukam pomocy w sieci.
    Dokonalem formatu telefonu i okazalo sie, ze moj poprzednik mial haslo na karcie pamieci. Czy mozna jakos sformatowac ta pamiec aby byla czysta?
  • Pomocny post
    Poziom 2  
    Kurcze jak pobrac ten plik bo nie mam punktow?
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Dalem Ci 2 punkty, teraz sciagniesz

P.S. Bóg kazał się dzielić i pomagać bliźnim
  • Poziom 10  
    No nie stety :(
    Failed!

Jak bym nie widzial, ze ta karta dziala przed formatem telefonu bo bym pomyslal, ze jest uszkodzona ale widzialem.
  • Poziom 2  
    DZIEKUJE BARDZO ZA PUNKTY!
    Niestety i mnie nie udalo sie zdjac blokady z karty pamieci :/
  • Poziom 10  
    Doczytralem sie w pliku ze strony producenta tego softu:

WARNING!
    MMC password can only be retrieved on the phone where the password was set.
    If your phone has been formated after the password was set, there is no way to retrieve password.
  • Poziom 29  
    spróbuj karte włożyć do jakiegoś komunikatora i ją sformatować powinno pomóc
  • Poziom 10  
    Probowalem juz na 3 czytnikach kart. Na 2 nie widzi wcale karty na 1 widzi ale nie chce sformatowac (blad). Probowalem w siemensie ale bez rezultatu :(

W sumie mozna by powiedziec, ze po co sie gosc meczy z 32MB skoro sa wieksze kosci. Tak wiem juz zamowilem wieksa kosc ale ta che miec w razie sprzedazy telefonu :d
  • Poziom 10  
    Witam mam prosbe mam podobny problem i chce sprobowac w/w programu do odratowania mojej karty pamieci jedyny problem ze rowniez jestem nowy na tym forum (od jakiegos czasu je sledze ale nie udzielam sie) i nie mam 2 punktow aby sciagnac programik. Czy ktos moze mi go podeslac. Z gory dziekuje.
  • Poziom 10  
    Jeszcze jak bys podal @ to moze by sie cos zrobilo :)
  • Poziom 10  
    podobny problem mam z 3650 i niemam 2 punktow:)
  • Poziom 35  
    Mam ten sam problem z kartą pamięci. Jednak wszystkie programy nie dają rady bo opierają sie one na odczycie danych z pliku C:\system\mmcstore a u mnie w fonie nie ma tego pliku :(

Mógł by ktoś wrzucic tu ten pliczek najepiej dla karty 32MB no i oczywiście bez hasełka.
    Wiem że moja karta nie ma hasła a mimo to telefon prosi o podanie a pustego nie mozna podać.
  • Poziom 12  
    Podobno można sformatowac taką kartę pamięci w 9210i ale tylko z softem v6.00.
  • Poziom 16  
    koledzy teraz ja mam ten problem i faktycznie tamten programik nie chodzi. moze ktos mnie poratuje???
  • Poziom 35  
    Dzisiaj kombinowałem z aparatem HP735 bo on czyta te karty.
    Pierwsze komunikaty po właczeniu były obiecujące, niestety próba formatu kończy sie zawieszeniem. Aparat poinformował ze formatowanie nie jest mozliwe :( Tak wiec dalej pozostaje z tym problemem jak i wiele innych osób. Że nie ma programu pod sebiana umożliwiającego formatowanie karty pamięci :?:
  • Poziom 10  
    Moze trzeba poszukac na stronie samego systemu lub popytac na formum ale z tego co wiem takie karty nic nie ruszy :(