Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Akumulator AGM 12V .28,0AH do zasilania awaryjnego, wózka, łodzi.

m fox 07 Sty 2016 15:18 975 0
 • #1
  m fox
  Poziom 23  
  Jak w temacie akumulator używany 6 miesięcy, sprawny.
  wyposażony w "Anderson Złącze"
  [Sprzedam] Akumulator AGM 12V .28,0AH do zasilania awaryjnego, wózka, łodzi.
  Posiadam także zasilacz do tego akumulatora. Opis zasilacza w innym ogłoszeniu.


  PowerMAX - to szczelne, bezobsługowe, kwasowo-ołowiowe akumulatory wykonane w technologii AGM (włókna szklane nasączone elektrolitem). Ich przeznaczeniem jest praca w układach zasilania awaryjnego (praca buforowa) lub jako autonomiczne źródła prądu (praca cykliczna).
  Technologia AGM charakteryzuje się wydłużonym okresem eksploatacji i całkowitą bezobsługowością, ale również wysokim prądem rozruchowym i odpornością na wpływ wysokiej temperatury panującej w komorze silnika, jak również na niską temperaturę panującą w zimie.
  w technologii AGM, których cały elektrolit skupiony jest w separatorach (matach) wykonanych ze specjalnego włókna szklanego, umieszczonych pomiędzy ołowiowymi płytami akumulatora. Włókno to charakteryzuje się bardzo dużą porowatością i chłonnością.

  Akumulator AGM jest więc odporny na wycieki, wstrząsy i wibracje, doskonale sprawdza się nawet w najcięższych warunkach, a dzięki wzmocnionej konstrukcji dobrze znosi częste cykle ładowania i rozładowania.

  System uszczelnienia akumulatora AGM zawiera jednokierunkowy zawór ciśnieniowy zwany VRLA (valve regulated lead acid). Otwiera się przy nadmiernym wzroście ciśnienia nagromadzonych gazów (zjawisko to może nastąpić np. podczas przeładowywania akumulatora) i bezpiecznie odprowadza powstały gaz na zewnątrz, zapobiegając rozsadzeniu hermetycznej obudowy.

  Dzięki technologii AGM akumulator ma też bardzo niski opór wewnętrzny, a tym samym skraca się czas reakcji pomiędzy masą czynną płyty a elektrolitem, co w przypadku ładowania akumulatora w skrajnie niskiej temperaturze albo w warunkach miejskich (częste rozruchy i krótkie odcinki jazdy) pozwala uzyskać znacznie lepsze parametry magazynowania energii.

  Kod akumulatora: PM12280

  Napięcie: 12 Volt

  Pojemność: 28Ah

  Waga: 8 kg


  Polaryzacja: prawy +

  Wymiary: dł. 165 x sz. 176 x wy. 127


  Cena 120 zł.
  [Sprzedam] Akumulator AGM 12V .28,0AH do zasilania awaryjnego, wózka, łodzi.

  [Sprzedam] Akumulator AGM 12V .28,0AH do zasilania awaryjnego, wózka, łodzi.
  Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).