Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

quad atv 250 loncin z silnikiem mz 250

07 Sty 2016 17:10 1359 2
  • Poziom 6  
    Witam tak jak w temacie mam zamiar wsadzić silnik od mz 250 do quada atv 250 loncin i takie moje pytanie czy robił już ktoś to kiedyś i czy zmieści mi się tam w ogóle taki silnik. Problem wstecznego zamierzam rozwiązać dodatkowa skrzynią od żuka 3b są tam 3 biegi to przodu i jeden do tylu widziałem już to na yt jak jeden gościu przerobi yamahę xj600 i zastosował taka skrzynię za silnikiem dzięki czemu jeśli silnik od mz ma łańcuch po prawej to skrzynia przeniesie go na lewa stronę bo chyba wszystkie quady maja łańcuchy po lewej stronie. Proszę o odpowiedzi rady czy mi sie to w ogóle będzie opłacać czy silnik od mz da sb rade czy jest to warte poświęcenia czasu czy dać sobie spokój i nie zawracać głowy z góry dziękuje za odpowiedzi. :D
  • Poziom 35  
    Jeśli chcesz coś "myśleć" to śmiało :). Jednak lepiej jest założyć ten silnik co był :)
  • Poziom 15  
    Wsteczny zawsze możesz rozwiązać, montując silnik elektryczny, niestety tylko do cofania, pod górkę zapomnij, jeśli mocno chcesz tam silnik od mz i mieć wsteczny poszukaj na necie CZ 350 z wstecznym, to 2t wiec wsteczny da rade bez modyfikacji mechanicznej, wystarczy odpowiedni zapłon.