Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak utworzyć własny nośnik recovery z Windowsem 7?

07 Sty 2016 19:41 939 1
  • Poziom 10  
    Witam, po zakupie lapka od razu utworzyłem płytkę recovery. Wyszło dwie płyty DVD. Problem w tym, że gdy robię format i wkładam te recovery płyty to instaluje mi się system z całym syfem jaki dostarczył producent lapka, czyli jakieś śmieszne antywirusy itp. Po instalacji takiego systemu zawszę muszę odinstalować ten cały badziew z którego nie korzystam. Teraz mam czysty system już zaktualizowany i z programami których ja używam. Dodam, że po takiej instalacji z tego recovery tworzona jest ukryta partycja z recovery około 15GB.
    Moje pytanie jest takie, czy mogę teraz stworzyć własną płytę/pendrive recovery z obecnymi aktualizacjami systemu, ze swoimi programami nawet tymi wykupionym co wymagają wpisania klucza podczas instalacji oraz żeby to moje recovery tworzyło ukrytą partycję ale z moim aktualnym systemem. Czy jest to możliwe i jak to zrobić?
    System Windows 7 oryginał.
  • Poziom 9  
    Używałem AOMEI Backupper do tworznia obrazu dysku zrzucanego na inny dysk w celu późniejszego odtworzenia go. Niekoniecznie na źródłowym dysku(jak ten poleci można odzyskać system i dane :D ). Działa ok.
    Nie testowałem tego ale ten sam producent udostępnia od jakiegoś czasu coś takiego
    http://www.backup-utility.com/onekey-recovery.html