Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Polar PDP800 - Wyciek wody przy pobieraniu

pawel91111 07 Sty 2016 20:56 972 1
  • #1 07 Sty 2016 20:56
    pawel91111
    Poziom 2  

Od pewnego czasu z pralki zaczyna wyciekać woda z pod pojemnika na proszek. Pomyślałem że, to wąż jest uszkodzony albo, że się odkleił od bębna, a zatem wyciągnąłem węża był pordzewiały, ale nie widać w nim żadnej dziury ani przetarć.

Zamontowałem ponownie wszystko, następnego dnia odpaliłem program szybki bez ubrań i wszystko ok. Włożyłem ubrania włączam program i znowu cieknie ale, tylko na początku podczas nabierania wody wiele jej nie wycieka i nie wycieka za każdym razem.

Zdjąłem znowu blat uruchomiłem jeszcze jedno pranie siadłem i przyglądałem się kiedy będzie ciekło i skąd, niestety tym razem nie ciekło i następnym też nie. Nie wiem już co z tym jest nie tak, przyglądam się temu pojemnikowi na proszek i nie widzę nic podejrzanego, może trochę kamienia, odkamienie to i zobaczymy co będzie jutro. Jednak może ta woda wychlapuje z tego otworu?
    Pralka Polar PDP800 - Wyciek wody przy pobieraniu

0 1
  • #2 08 Sty 2016 12:29
    Stefciu_B
    Specjalista AGD

Jest możliwe że tędy się ulewa, jest to odpowietrzenie zasobnika. Możesz wyciek wyeliminować tłumiąc lekko dopływ wody do pralki lub sypiąc proszek bezpośrednio do zbiornika, a wcześniej sprawdź drożność węża zasobnik-zbiornik.

1