Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 407 - RT3 N3 - brak dostepu do radia i wyswietlacza przez DiagBoxa

Mati23414 07 Jan 2016 22:48 5331 10
    Mati23414
    Level 9  
    Witam . Jestem posiadaczem 407 sedan z poczatku 2005 roku . Było tam fabrycznie zamontowane radio RD4 CD z Małym wyświetlaczem monochromatycznym . Zamontowałem RT3 N3 Z dużym wyświetlaczem i tu sie pojawia dziwny problem . Radio i wszystkie jego opcje działają bez zarzutu . Problem pojawia sie gdy chce wejść diagboxem do wyświetlacza lub radioodtwarzacza . Jest toś takiego ja na zdj poniżej . Oraz w BSI wywala bład F062 - Usterka-barak łączności z kalkulatorem radioodtwarzacza . Do telematyki wchodzi normalnie . Miał ktoś doczynienia z czymś takim lub wie co moze być .? Moze coś z kodowaniem .? Bo nie wiem czy zrobiłem to jak nalezy . Moze coś nie tak ustawiłem w BSI .?

Peugeot 407 - RT3 N3 - brak dostepu do radia i wyswietlacza przez DiagBoxa Peugeot 407 - RT3 N3 - brak dostepu do radia i wyswietlacza przez DiagBoxa Peugeot 407 - RT3 N3 - brak dostepu do radia i wyswietlacza przez DiagBoxa
  • Helpful post
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Level 38  
    RT3 to własnie TELEINFORMATYKA a nie radioodtwarzacz.
    Mati23414
    Level 9  
    To czemu pisze ze radioodtwarzacz lub radiotelefon .? A co z wyświetlaczem .?
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Level 38  
    Mati23414 wrote:
    A co z wyświetlaczem .?

A co tam chcesz poszukać ?

W RT3 wyświetlacz idzie do navi po światłowodzie.
    Mati23414
    Level 9  
    chodzi mi o opcji wyświetlacza . Bo w telematyce nie ma nic zwiazanego z wyswietlaczem .
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Level 38  
    Mati23414 wrote:
    chodzi mi o opcji wyświetlacza

Ale co ?

Jakie opcje ?

W RT3 wyświetlacz ( jasność , kontrast , język ) ustawiasz z navi.
    Mati23414
    Level 9  
    W RD4 mozna było wejśc osobno w radioodtwarzacz i wyświetlacz . W wyswietlaczu mozna było ustawić rozne opcje wyswietlania typy wizualizacja czujników parkowania lub cisnienia w kołach . A teraz nie moge wejść w wyswietlacz a w telematyce tego nie ma .
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Level 38  
    Mati23414 wrote:
    a w telematyce tego nie ma

W telematyce może i nie ma ale w TELEINFORMATYKA już jest.

Jest wszystko - klima , czujniki w oponach , czujniki parkowania itd.
    samurajpiotr
    Level 10  
    Podepnę się do tematu. U mnie na rt3 po wymianie nie podświetla przycisków radia. Czy to zniknie po skonfigurowaniu w BSI? Nie podpinałem jeszcze kompa, lexie będę mieć po świętach.
    kondzioku
    Level 9  
    Również próbuję Diagboxem 7.57 i PP2000 do niego dołączonym wejść w opcje wyświetlacza. Staram się odblokować AUX w schowku.
    Czy komuś udało się rozwiązać ten problem? @Mati23414 @samurajpiotr
    Elektryk_21
    Level 11  
    kondzioku, uruchomienie możliwe w Diagboxie: Naprawa, skanujesz Radioodbiornik, po wejściu klikasz telekodowanie ręczne, otwiera się okno z ustawieniami radioodbiornika i Auxylary1 zmieniasz z milczy na uniwersalny, telekodujesz i na wyświetlaczu masz aktywne Aux1
    PS Nazwy mogłem troszkę pomylić ale ścieżka ok, zadziałało na DR4 peugeot407